Aydın "Talihlilerini" Arıyor - Son Dakika

Aydın "Talihlilerini" Arıyor

01.01.2015 16:06
Aydın

Milli Piyango’nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde çeyrek bilete çıkan büyük ikramiyesinin isabet ettiği Aydın'da talihlilerin kim olduğu merak edilirken milli piyango bayileri "şanslı" biletleri kendisinin sattığını ileri sürüyor Seyyar Milli Piyango bayisi : "Beni de görürse çok sevinirim. Bana ev alırsa.

Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde çeyrek bilete çıkan büyük ikramiyesinin isabet ettiği Aydın'da sevinç yaşanıyor.

Büyük ikramiyenin kentte satılan iki bilete isabet ettiği Aydın'da, talihlilerin kim olduğunu merak edilirken, piyango bileti satıcıları, birbiri ardına açıklama yaparak, "şanslı" bileti kendisinin sattığını iddia ediyor.

Aydın'da "2692160" numaralı bileti satan bayi ve kimin aldığı henüz bilinmiyor. Ancak Aydınlılar kentlerinde bu bileti alarak yeni yıla milyoner olarak giren talihlilerin ortaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor.

Kent merkezinde faaliyet gösteren ve yılbaşında piyango bileti satan büfe sahibi Ersin Öcal, büyük ikramiye kazanan biletleri satan bayilerin henüz resmi olarak açıklanmadığını ancak "şanslı bileti" kendilerinin satmış olabileceğini söyledi.

Vatandaşların büyük ikramiyeyi kimin kazandığını kendilerine sorduğunu belirten Öcal, "Talihliye hayırlı olmasını diliyorum. Parayı iyi değerlendirip yardıma muhtaç insanlara da katkı sağlamasını tavsiye ediyorum. Ayrıca Aydın'ın şansının artmasından dolayı memnuniyet duyuyorum" dedi.

Seyyar bayii: "Bana ev alırsa çok mutlu olurum"

Seyyar bayilik yapan ablası adına piyango bileti satan Enver Göktepe ise yılbaşı öncesinde toplam 10 bin bilet sattığını, bunların arasında büyük ikramiye kazananın da bulunduğunu iddia etti.

Göktepe, "İnşallah çıkan arkadaş beni de görür. Evim yok. Bana ev alırsa çok mutlu olurum. Kendisine sağlıklı, mutlu yıllar dilerim" ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar merak içerisinde

Büyük ikramiye çıkan 2 biletin satıldığı Aydın'da vatandaşları, talihlilerin merakı sardı.

Yılbaşı öncesi satın aldığı çeyrek bilete amorti çıktığını söyleyen İhsan Koç, "Büyük ikramiyelerden ikisinin Aydın'a çıktığını duyunca çok heyecanlandım. 'Keşke bana çıksaydı' dedim. Ama olmadı. En azından paramı kurtardım. Büyük ikramiye çıkan kişiye de hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Bir çok vatandaş da bilet satıcılarına Aydın'ın 2 talihlisinin kim olduğunu sorarak meraklarını gidermeye çalıştı. - Aydın

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Aydın 'Talihlilerini' Arıyor - Son Dakika


Son Dakika

Kurban Bayramı'ndan önce yine aynı hikaye! Et ve tavuk fiyatları artıyor 17:16 Kurban Bayramı'ndan önce yine aynı hikaye! Et ve tavuk fiyatları artıyor Gölgede 35, güneşte 50 derece! Antika termometre ile Şanlıurfa sıcağını ölçtü 17:15 Gölgede 35, güneşte 50 derece! Antika termometre ile Şanlıurfa sıcağını ölçtü Aşının ardından görülen kalp kası iltihabına ilişkin ABD İlaç Dairesi'nden rahatlatan açıklama 17:14 Aşının ardından görülen kalp kası iltihabına ilişkin ABD İlaç Dairesi'nden rahatlatan açıklama
Uzun süre sonra sessizliğini bozan Aziz Yıldırım'a sosyal medyada tepki yağdı 17:10 Uzun süre sonra sessizliğini bozan Aziz Yıldırım'a sosyal medyada tepki yağdı UEFA, deplasman golü kuralını kaldırdı! Futbolda yeni dönem 17:09 UEFA, deplasman golü kuralını kaldırdı! Futbolda yeni dönem Son Dakika: Şampiyonlar Ligi maçları artık Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de 17:05 Son Dakika: Şampiyonlar Ligi maçları artık Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de
Başkan adayının, 16:19 Başkan adayının, "Caner'i tesisin tuvaletine bile sokma" ifadelerinin ardından Ali Koç dondu kaldı Fuhuş baskını yaptıkları evde polis yeleği bulan ekipler hayrete düştü 15:35 Fuhuş baskını yaptıkları evde polis yeleği bulan ekipler hayrete düştü
Advertisement