Son Dakika Haberleri: Aykut Gürel Presents Selçuk Yöntem With İstanbul Ensemble: Aşk İçin Önsöz

Aykut Gürel Presents Selçuk Yöntem With İstanbul Ensemble: Aşk İçin Önsöz

3 yıl önce

"Aşk İçin Önsöz" albümünün ilk sahne performansı ile Aykut Gürel ve Selçuk Yöntem 21-22 Aralık 2016 tarihlerinde Pera Palace 'da sahne alıyorlar.

Aykut Gürel Presents Selçuk Yöntem With İstanbul Ensemble: Aşk İçin Önsöz, System.String[]
"Aşk İçin Önsöz" albümünün ilk sahne performansı ile Aykut Gürel ve Selçuk Yöntem 21-22 Aralık 2016 tarihlerinde Pera Palace 'da sahne alıyorlar.

Türkiye'nin iki büyük sanat adamı; Selçuk Yöntem ve Aykut Gürel sözcüklerin gücüne ve müziğe olan inanışları ile tarifsiz bir projeye imza attılar!

Selçuk Yöntem, Türkiye' den ve dünyadan dokuz özel şairin on eserini İstanbul Ensemble üyelerinin özgün besteleri eşliğinde aynı anda sahnede canlı olarak yorumluyor. Albümde Borges' den, Neruda' ya, Özdemir Asaf 'dan Nazım Hikmet'e birçok dünyaca önemli şairin şiirlerini dinlemeye hazır olun.. Ayrıca Selçuk Yöntem ve Aykut Gürel'in sizlere bir sürprizi var.

Selçuk Yöntem' i şarkı söylerken duydunuz mu hiç?

Peppino di Capri' nin ölümsüz eseri, Andrea Bocelli' nin seslendirdiği "Champagne" şarkısının Türkçe adaptasyonunu Selçuk Yöntem' in sesiyle dinleyebileceksiniz.  Bu özel gece' de Pera Palace' nin büyüleyici salonunda Selçuk Yöntem'e İstanbul Ensemble eşlik edecektir. Size özel bu eşsiz iki geceyi kaçırmayın!

Bas Gitar : Aykut Gürel

Gitar : Cem Tuncer

Davul : Ediz Hafızoğlu

Piyano : Ercüment Orkut

Saksafon : Siney Yılmaz
Kaynak: Etkinlik.io
Yaşlı Adamın, Çocuktan Düşen 100 Lirayı Alıp Kaçtığı Anlar Kameralara Yansıdı Market İşletmecisinin Ateşe Verdiği Cips, Plastik Gibi Yandı Fethullah Gülen'in Kardeşi Salih Gülen, Saklandığı Evde Ölü Bulundu