Gelen teklifleri reddeden Aykut Kocaman: Takım çalıştırmayı düşünmüyorum - Son Dakika

Gelen teklifleri reddeden Aykut Kocaman: Takım çalıştırmayı düşünmüyorum

Süper Lig ve TFF 1. Lig'den birçok takımın kendisine teklif götürdüğü bilinen fakat bu çağrıları reddeden Aykut Kocaman, koronavirüs salgını sürecinde takım çalıştırmayı düşünmediğini söyledi ve bundan sonra gelecek teklifleri de geri çevireceğini dile getirdi.

Çalıştırdığı takımlarda başarıya ulaşan, sahadaki başarının yanı sıra futbol mantalitesini ve ekip felsefesini her gittiği kulübe yerleştiren Aykut Kocaman'ın adı çok sayıda kulüp ile anılıyor.

Ancak Demirören Haber Ajansı'nın ulaştığı başarılı teknik adam, bu süreçte takım çalıştırmayı düşünmediğini ifade etti ve "Pandemi süreci bitine kadar çalışmayı düşünmüyorum" dedi.

Kocaman, "Kendisine ilgi gösteren kulüp yöneticilerine teşekkür eden Kocaman, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Bu dönemde birçok takımla birlikte adımın anıldığını görüyorum. Bu doğru. Bana teklifte bulunan kulüpler oldu. Hepsine bu dönemde takım çalıştırmayı düşünmediğimi söyledim ve teşekkür ettim. Özellikle pandemi süreci bitene kadar çalışmayı düşünmüyorum. Sizin aracılığınızla kamuoyunu bilgilendirmiş olalım" ifadelerini kullandı.

BUNDAN SONRAKİLERİ DE GERİ ÇEVİRECEK

Gelen teklifler için teşekkürlerini sunan deneyimli teknik adam, "Bundan sonra gelmesi muhtemel tekliflere de aynı yanıtı vereceğim" sözleriyle tekliflerin reddi konusunda net bir tavır sergiledi.

Gelen teklifleri reddeden Aykut Kocaman: Takım çalıştırmayı düşünmüyorum

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 13:51 - Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Gelen teklifleri reddeden Aykut Kocaman: Takım çalıştırmayı düşünmüyorum - Son Dakika Spor

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Milan, Hakan Çalhanoğlu'nun 2 gol attığı maçta Bodo/Glimt'i 3-2 yenerek Avrupa Ligi'nde play-off'a kaldı Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, G.Saray maçında güzelliğiyle büyüledi İpsala Sınır Kapısı'nda rüşvet çarkı çökertildi! Paralar memurların evlerinden çıktı Güzel spiker Leotta, Ibrahimovic'le aşk yaşadığı iddialarını kesin bir dille yalanladı Dünyanın en zengin futbolcusu Faiq Bolkiah, Maritimo'ya transfer oldu Çin'in en zengin ismi şişe su üreten Zhong Shanshan oldu Baltalı katil zanlısına müebbet hapis cezası verildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın biber reçeli şaşkınlığı: İlk kez duydum, o nasıl oluyor?