Babaya bu yapılır mı! Austin Rivers, babası Doc Rivers için teknik faul istedi... - Son Dakika

Babaya bu yapılır mı! Austin Rivers, babası Doc Rivers için teknik faul istedi...

14.11.2019 09:28
Babaya bu yapılır mı! Austin Rivers, babası Doc Rivers için teknik faul istedi..., System.String[]

Spor Arena | NBA'de bu sabaha karşı oynanan maçlarla devam edildi.

Spor Arena | NBA'de bu sabaha karşı oynanan maçlarla devam edildi. Gecenin en ilginç anı Houston Rockets ile LA Clippers arasındaki maçta yaşandı.

Rockets'in oyun kurucusu Austin Rivers, rakip takım Clippers koçu ve  aynı zamanda babası olan Doc Rivers için teknik faul istedi.

Rivers, Babasının hakemlerle hararetli şekilde tartıştığı esnadan el-kol hareketiyle 'teknik faul' talebinde bulundu. Hakemler daha sonra Doc Rivers'ı oyundan attı.

Austin Rivers, oyun dışı kalan babasını el sallayarak kenara gönderdi.

BABA-OĞUL | Austin #Rivers'ın, babası Doc #Rivers'ın oyundan atılması için yaptıklarıma bakın! ???? pic.twitter.com/Z8H9HerMKX

— Her Şey NBA (@herseynba) November 14, 2019

Babaya bu yapılır mı! Austin Rivers, babası Doc Rivers için teknik faul istedi...

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Babaya bu yapılır mı! Austin Rivers, babası Doc Rivers için teknik faul istedi... - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek