Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! İşçiler kıl payı kurtuldu - Son Dakika

Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! İşçiler kıl payı kurtuldu

12.01.2023 18:01

Bağcılar'da bir iş merkezinin içinde bulunan tekstil atölyesinde patlama meydana geldi. Patlamayla birlikte caddeye saçılan molozlar ortalığı savaş alanına çevirdi. Olay yerine gelen Bağcılar Kaymakamı Abdullah Uçgun, herhangi bir can kaybının olmadığını söyledi.

Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde bulunan 5 katlı iş merkezinin 4'üncü katında bulunan tekstil atölyesinde saat 16.00 sıralarında patlama meydana geldi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

PATLAMA, İŞÇİLER MOLADAYKEN YAŞANDI

Patlamanın atölyede bulunan endüstriyel ütü kazanında gerçekleştiği, patlama sırasında işçilerin molada oldukları öğrenildi. İş merkezin camları ve tuğlalar caddeye saçılırken araçlarda hasar oluştu.

Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! İşçiler kıl payı kurtuldu

PATLAMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Patlama anı güvenlik kamerasına yansırken kaldırımda yürüyenlerin son anda düşen cam ve tuğla parçalarının altında kalmaktan kurtulduğu görülüyor.

BAĞCILAR KAYMAKAMI UÇGUN: CAN KAYBI VE YARALI YOK

Olay yerine gelen Bağcılar Kaymakamı Abdullah Uçgun, "Burası bir tekstil atölyesi, herhangi bir can kaybı ve yaralı yok. Olay gerçekleştiği anda emniyet birimlerimiz, sağlık ekipleri ve itfaiye bu noktaya sevk edildi. Sadece, maddi hasar var. Can kaybı, yaralı olmaması bizim için sevindirici, tüm ekiplerimiz çalışıyor" dedi.

Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! İşçiler kıl payı kurtuldu

PATLAMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde patlamayla, kaldırımda yürüyenlerin iş merkezinden düşen cam ve beton parçalarının altında kalmaktan son anda kurtulduğu görülüyor.

Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! Yaralılar var
BAĞCILAR'DA İŞ YERİNDE PATLAMA -1
BAĞCILAR'DA İŞ YERİNDE PATLAMA -1
Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Bağcılar'da tekstil atölyesinde patlama! İşçiler kıl payı kurtuldu - Son Dakika


Advertisement