Bahçeli: "Gitmeye Niyetimiz Yoktur, Göndermek İçin Tertip İçinde Olanları da Doğduklarına Pişman Etmek Boynumuzun Borcudur" - Son Dakika

Bahçeli: "Gitmeye Niyetimiz Yoktur, Göndermek İçin Tertip İçinde Olanları da Doğduklarına Pişman Etmek Boynumuzun Borcudur"

27.05.2022 16:55

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Gitmeye niyetimiz yoktur. Göndermek için tertip içinde olanları da doğduklarına pişman etmek boynumuzun borcudur” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gitmeye niyetimiz yoktur. Göndermek için tertip içinde olanları da doğduklarına pişman etmek boynumuzun borcudur" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Kızılcahamam'da Ülkücü Şehitleri Anıtı'nı ziyaret etti.

Bahçeli, burada yaptığı açıklamada "Bizim yol haritamızı şehitlerimiz çizmiştir… Bizim gidecek bir yerimiz yoktur. Gitmeye niyetimiz yoktur. Göndermek için tertip içinde olanları da doğduklarına pişman etmek boynumuzun borcudur. Gözlerine kara perde inenlerin dedikodularına, Türk düşmanlarına uyduluk yapanların provokasyonlarına göz yummamız, yol vermemiz akıl ve mantık inkarıdır" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz salı günü yaptığı açıklamada "Hukuksuzlukla yok ettikleri ülkeden, hukuka sığınmak için ABD'ye kaçmak istiyorlar" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı işaret etmişti.

YORUMLAR
500
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Bizim asıl ocağımız teslim olmuş bir ocak değildir. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Bizim asıl ocağımız teslim olmuş bir ocak değildir. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Adaları silahlandıran Yunanistan'a itiraz etmeyenlerin Türkiye'yi yargılamaya da hakları yoktur.' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Adaları silahlandıran Yunanistan'a itiraz etmeyenlerin Türkiye'yi yargılamaya da hakları yoktur.' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Kılıçdaroğlu, dil sürçmesinden midir, bildiği ya da haber aldığı karanlık bir malumattan mıdır bilinmez 'orman... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Kılıçdaroğlu, dil sürçmesinden midir, bildiği ya da haber aldığı karanlık bir malumattan mıdır bilinmez 'orman...
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Bahçeli: 'Gitmeye Niyetimiz Yoktur, Göndermek İçin Tertip İçinde Olanları da Doğduklarına Pişman Etmek Boynumuzun Borcudur' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement