Bahreyn ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı - Son Dakika

Bahreyn ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı

14.05.2020 03:48
Bahreyn ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı, System.String[]

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı can kayıpları Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 206'ya, Bahreyn'de 10'a yükseldi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı can kayıpları Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 206'ya, Bahreyn'de 10'a yükseldi.

BAE haber ajansı WAM'a göre, hükümet sözcüsü Amine ed- Dahhak, virüs nedeniyle 3 kişinin daha hayatını kaybettiğini ve toplam can kaybının 206'ya yükseldiğini belirtti.

Dahhak, 725 kişide daha virüs tespit edildiğini ve böylelikle vaka sayısının 20 bin 386 olduğunu, şu ana kadar 6 bin 523 kişinin iyileştiğini kaydetti.

Bahreyn

Bahreyn Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada bir kişinin daha salgın nedeniyle yaşamını yitirmesiyle toplam can kaybının 10'a yükseldiği duyuruldu.

Bakanlığın açıklamasında, ülkedeki vaka sayısının 5 bin 816'ya, iyileşen sayısının da 2 bin 205'e yükseldiği bildirildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bahreyn ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bakan Muş'tan sıfır otomobillerde 07:16 Bakan Muş'tan sıfır otomobillerde "stokçuluk" iddialarına cevap: Fırsatçılık yapanlara asla müsaade etmeyeceğiz Rıdvan Dilmen'den yüksek maaş iddialarıyla ilgili yeni açıklama: TRT bana aylık 60 bin lira teklif etti, kabul etmedim 00:37 Rıdvan Dilmen'den yüksek maaş iddialarıyla ilgili yeni açıklama: TRT bana aylık 60 bin lira teklif etti, kabul etmedim AK Partili Numan Kurtulmuş'tan Z kuşağı çıkışı: Anketlerde açık ara birinci partiyiz 23:42 AK Partili Numan Kurtulmuş'tan Z kuşağı çıkışı: Anketlerde açık ara birinci partiyiz
Amirleri her şeyi kaydetti! Soygun ihbarına gitmesi gereken polisler, ekip otosunda cinsel ilişkiye girdi 21:04 Amirleri her şeyi kaydetti! Soygun ihbarına gitmesi gereken polisler, ekip otosunda cinsel ilişkiye girdi TEKNOFEST'te gövde gösterisi! Selçuk Bayraktar 20:50 TEKNOFEST'te gövde gösterisi! Selçuk Bayraktar "Dünyada bir ilk" diyerek paylaştı Meydanda kavga etmek için buluştular! Kadınlar, binlerce insanın önünde yasak aşk yüzünden saç baş birbirlerine girdiler 18:50 Meydanda kavga etmek için buluştular! Kadınlar, binlerce insanın önünde yasak aşk yüzünden saç baş birbirlerine girdiler
5 kamyonu hurdaya çeviren firma sahibi durumu açıkladı: Olay basına yansıdığı gibi değil 15:56 5 kamyonu hurdaya çeviren firma sahibi durumu açıkladı: Olay basına yansıdığı gibi değil Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önce kürsüye çıkan New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhaj, salonu konuşmasıyla inletti 14:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önce kürsüye çıkan New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhaj, salonu konuşmasıyla inletti
Advertisement