Balıkesir'de "Meb 2023 Vizyon Çalıştayı" Yapıldı - Son Dakika

Balıkesir'de "Meb 2023 Vizyon Çalıştayı" Yapıldı

14.01.2019 19:08
Balıkesir'de

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, "Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Vizyon Çalıştayı" düzenlendi.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, "Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Vizyon Çalıştayı" düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığınca programlanan ve bir otelde gerçekleştirilen çalıştaya, Ayvalık'taki okul müdürleri ile öğretmenleri katıldı.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, çalıştayda, eğitimin bireyin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabileceği sürece anlamlı olacağını söyledi.

Bahadır, projelerin çocukların daha iyi bir hayat standardına ulaşması için önemli olduğunu belirterek, "Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk'un da vurguladığı gibi 2023 Eğitim Vizyonu'nun temel amacı çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı çocuklar yetiştirmektir. Burada yapılacak çalışma, bakanlığımızın ülke genelinde belirlediği vizyon hedeflerine sahadan veri toplamak ve gelişimini sağlamak açısından önemlidir." diye konuştu.

Çalıştay sonunda, grupların tamamladığı raporlar sunularak, "Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2023 Eğitim Vizyonu Raporu" oluşturuldu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Balıkesir'de 'Meb 2023 Vizyon Çalıştayı' Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Galatasaray, müthiş bir golle bir kez daha öne geçti Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı