Balıkesirspor-Çaykur Rizespor'dan İki Futbolcuyla İlgileniyor - Son Dakika

Balıkesirspor-Çaykur Rizespor'dan İki Futbolcuyla İlgileniyor

07.01.2014 17:07
Balıkesirspor-Çaykur Rizespor'dan İki Futbolcuyla İlgileniyor

Ptt 1'inci Lig ekiplerinden Balıkesirspor'un Çaykur Rizespor'dan son yıllarda yaptığı transferlere, Orhan Ovacıklı ve Sezer Özmen'lede ilgileniyor.

Ptt 1'inci Lig ekiplerinden Balıkesirspor'un Çaykur Rizespor'dan son yıllarda yaptığı transferlere, Orhan Ovacıklı ve Sezer Özmen'lede  ilgileniyor.

Karadeniz temsilcisinden daha önce İlyas Çakmak, Serhat Akyüz, Mehmet Al, Murat Sözgelmez'i alan Balıkesirspor'un sağ bek Orhan ve Beşiktaş patentli stoper Serdar'la ilgilendiği öğrenildi. Orhan, teknik direktör İsmail Ertekin'in daha önce çalıştırdığı Bandırmaspor'da da görev yaptı. İkiliyi kiralamak isteyen Balıkesirspor'un kaleci arayışı sürüyor.

IŞIKLANDIRMA HAZIR

Balıkesir Atatürk Stadı'nın sezon başından bu yana süren ışıklandırma çalışmaları son aşamaya geldi. Stada 50'şer metrelik 4 ışıklandırma direği dikildi. Yapılan ilk deneme olumlu geçti. Işıklandırma sisteminin 15 Ocak'ta devreye girmesi bekleniyor. Balıkesirspor, ligde 18 Ocak'ta iç sahada oynanacak Fethiyespor randevusunu geceye aldırmak için Federasyon'a başvuracak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, ışıklandırmanın taraftar sayısını arttıracağını söyledi. - Balıkesir

Ali Emre Yanar: 'Bileğimizin gücüyle ligde kaldık' Ali Emre Yanar: 'Bileğimizin gücüyle ligde kaldık' Altınordu şampiyon gibi sevindi Altınordu şampiyon gibi sevindi Geçen sezonun play-off finalisti Altınordu, ligde kalmayı son hafta öncesinde garantiledi Geçen sezonun play-off finalisti Altınordu, ligde kalmayı son hafta öncesinde garantiledi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Balıkesirspor-Çaykur Rizespor'dan İki Futbolcuyla İlgileniyor - Son Dakika


Advertisement