Bartın'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Bartın'dan Kısa Kısa

Bartın\'dan Kısa Kısa
Son Güncelleme: 12.01.2012 11:26

Bartın merkeze bağlı Atılım Sanayi Sitesi mevkiinde şüpheli görülen iki kişinin üzerinden sahte sürücü belgesi çıktı.

Bartın merkeze bağlı Atılım Sanayi Sitesi mevkiinde şüpheli görülen iki kişinin üzerinden sahte sürücü belgesi çıktı.

Jandarma ekiplerinin dikkatli davranışı sonucu Atılım Sanayi Sitesi civarında şüpheli görülen B.G. ve B.B.'nin kimlik kontrolü yapıldı. Şahısların üzerinden çıkan sürücü belgelerinin sahte olduğu anlaşıldı.

B.G. ve B.B. sahtecilik suçundan jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

EVİNİN YOLUNU KULLANDI DİYE KOMŞUSUNU DARP ETTİ

Bartın (İHA) - Bartın'da, yoldan geçme nedeniyle kavga çıktı.

Bartın merkeze bağlı Şaban Kadı köyünde ikamet eden S.Ç. ile aynı mahallede bulunan komşusu M.Ç. arasında eve giden yolun kullanılması nedeniyle tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. S.Ç. isimli şahıs, tartıştığı M.Ç.'yi darp etti. M.Ç.'nin şikayeti üzerine gözaltına alınan S.Ç. ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

SİNEK İLACINI YÜZÜNE SIKTI

Bartın (İHA) - Bartın merkeze bağlı Akıncılar köyünde altı yaşındaki bir çocuk sinek ilacından zehirlendi. Bartın merkeze bağlı Akıncılar köyünde S.I. isimli çocuk sinek ilacını yüzüne sıkması sonucu zehirlendi. Ailesi tarafından hastaneye kaldırılan S.I.'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

KAYIP İNEK DÖRT KİŞİYE SATILDI

Bartın (İHA) - Bartın merkeze bağlı Budakdüzü köyünde bir kişi,

evlerinin yakınında bulunan merada kaybolan ineğini 4 ay sonra buldu.

F.A., ineğinin kaybolması üzerine şikayetçi oldu. Aradan geçen 4 ay sonra F.A. ineğinin Bartın merkeze bağlı Karasu köyünde ikamet eden A.A. da olduğunu öğrendi ve jandarmaya haber verdi. Jandarmanın yaptığı çalışma neticesinde jandarma ekipleri, A.A.'daki ineğin F.A.'ya ait olduğunu tespit etti.

A.A. ise, ineğin F.A.'nın ağabeyi E.A.'nın borcu karşılığında R.Ç. ve A.A.'ya sattığını, onların da Ç.K.'ya, Ç.K.'nın ise kendisine sattığını ifade etti. - BARTIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bartın'dan Kısa Kısa - Son Dakika


Advertisement