Başbakanlık Korumaları Kaza Yaptı - Son Dakika

Başbakanlık Korumaları Kaza Yaptı

Başbakanlık Korumaları Kaza Yaptı
Son Güncelleme: 26.08.2014 12:23

Başbakan Erdoğan için güzergah tedbiri almak üzere yola çıkan iki polisin bulunduğu motosiklet, otomobilin çarpması sonucu devrildi Kazada bir polis memurunun ayağı kırılırken, diğer polis de kazayı hafif atlattı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için güzergah tedbiri almak üzere yola çıkan iki polisin bulunduğu motosiklet, otomobilin çarpması sonucu devrildi. Kazada, bir polis memurunun ayağı kırılırken, diğer polis hafif yaralandı.

Başbakan Erdoğan'ın Subayevlerindeki konutundan çıkan motosikletli ekip, Pursaklar girişinde, sürücüsünün kimliği tespit edilemeyen ve son rakam grubu öğrenilemeyen "06 SJ ..." plakalı bir araç tarafından sıkıştırıldı.

Fren yapan motosikletli ekibe, Mehmet A.'nın kullandığı 06 DA 2162 plakalı otomobil arkadan çarptı. Devrilen motosikletteki koruma polislerinden Ökkeş Hakan Tataroğlu'nun ayağı kırıldı.

Diğer polis memuru Hüseyin Yüksel de kazada hafif yaralandı. Yüksel, ambulanstaki müdahalenin ardından görevine dönerken, Tataroğlu özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Sürücü, ifadesi alınmak üzere Emniyet'e götürüldü. - Ankara

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başbakanlık Korumaları Kaza Yaptı - Son Dakika


Advertisement