Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, Akyüz ve Balaban'ı Ağırladı

Başkan Kayda, Akyüz ve Balaban'ı Ağırladı

6 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Akyüz ve Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Balaban’ı makamında ağırladı.

Başkan Kayda, Akyüz ve Balaban'ı Ağırladı, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Salihli Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr.  Mehmet Akyüz ve  Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine atanan  Mehmet Balaban'ı makamında ağırladı.

İlk ziyaret,  Salihli Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr.  Mehmet Akyüz'den geldi. Dr. Akyüz, Belediye Başkanı  Zeki Kayda'yı makamında ziyaret ederek eğitime yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Ziyarette,  Salihli Devlet Hastanesinde 1987 yılında göreve başladığını belirten Dr. Akyüz, mesleğini severek yaptığını ve 1990 yılında Ulusal Cerrahi Kongresine katılarak kongre için hazırlanan kitapçıkta,  Salihli'de bulunan kurumlar içinden  Salihli ile ilgili ilk bilimsel makalesinin yayınlandığını anlattı. Akyüz, Ulusal Cerrahi Kongresi kitapçığında yayınlanan yazısının ise  Salihli'nin ulusal seviyede adının geçtiği ilk bilimsel yayın olma özelliği taşıdığına dikkat çekti.  Salihli'de bulunan tüm kurumların, bilimsel çalışmalara ilçenin tanıtımı noktasında önem vermesine vurgu yapan Akyüz, tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan  Salihli'nin bilimsel alanlarda da tanınması açısından eğitim camiasına uzun yıllar hizmet vererek  Salihli'ye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin kazandırılması noktasında çaba gösteren Belediye Başkanı  Zeki Kayda'dan destek istedi. Başkan Kayda ziyaretlerinden dolayı Op. Dr. Akyüz'e teşekkür etti.

Ocak Başkanı  Balaban'ı ağırladı

Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine atanan  Mehmet Balaban, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı  Zeki Kayda'yı makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve  İbrahim Karaca ile  Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk'ün de eşlik ettiği ziyarette, Ülkü Ocakları İl Başkanı  Balaban, Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile istişarede bulunarak çalışmalarında başarılar diledi. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
Şırnak'ta Öldürülen PKK'nın Üst Düzey Yöneticisinin Cenazesine 3 HDP'li Vekil de Katıldı