Son Dakika Haberleri: Başkan Seçen, İl Başkanı Yanar ve Milletvekilleri Asfalt Çalışmasını Yerinde İnceledi

Başkan Seçen, İl Başkanı Yanar ve Milletvekilleri Asfalt Çalışmasını Yerinde İnceledi

8 ay önce

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyesi tarafından Borsa Kavşağı’nda devam eden yol düzenleme çalışmalarını AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte incelediler.

Başkan Seçen, İl Başkanı Yanar ve Milletvekilleri Asfalt Çalışmasını Yerinde İnceledi, System.String[]
Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyesi tarafından Borsa Kavşağı'nda devam eden yol düzenleme çalışmalarını AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte incelediler.

Belediye Başkanı Atilla Seçen, şehir merkezindeki ana yolların sıcak asfaltla kaplanmasına yönelik olarak bir süreden beri devam ettirilen çalışmaların tamamlanma aşamasına getirildiği Borsa Kavşağı ile Millet Caddesi arasındaki yolda,TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte incelemelerde bulundu.

Borsa Kavşağı, Millet Caddesi ve Fişekçi Camine kadar olan bölümün sıcak asfalt ile kaplanmasını amaçlayan çalışmalar konusunda yetkililerden bilgi alan Seçen ve AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Açıkgöz ve Menekşe ile AK Parti İl Başkanı Yanar, bu kapsamlı çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanması için yoğun bir çabanın harcandığını ifade ettiler. - NEVŞEHİR
Haber Yayın Tarihi : 12.11.2018 03:00 Kaynak: İHAAyının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Papaz herkesin gözü önünde tuvaletini yaptı! Sosyal medya sallandı Ekrem İmamoğlu, başkanlık koltuğuna oturduğunda yapacağı ilk işi açıkladı