Başkan Şirin'den EKPSS müracaat tarihi uyarısı - Son Dakika

Başkan Şirin'den EKPSS müracaat tarihi uyarısı

06.02.2020 15:58
Başkan Şirin'den EKPSS müracaat tarihi uyarısı, System.String[]

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, engelli memur alımı EKPSS sınavı için son müracaat tarihinin 13 Şubat olduğunu belirtti.

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, engelli memur alımı E KPSS sınavı için son müracaat tarihinin 13 Şubat olduğunu belirtti.

Başvuru tarihini geçirenlerin bu haktan yararlanamayacağını ifade eden Şirin, şunları kaydetti:

"Nisan ayında yapılacak olan engelli KPSS sınavı için bilindiği gibi 24 Ocak'ta başlayan kayıtlar şu anda devam ediyor. Son müracaat tarihi 13 Şubat olduğu için buradan ben tüm lise, önlisans ve lisans mezunu engelli arkadaşların mutlaka müracaatlarını yapmaları gerektiğini tekrar kendilerine iletiyorum. 13 Şubat'ı geçirdikleri takdirde bu sınava girme hakkını kaybetmiş olacaklar."

Gelecek günlerde Gazi Ortaokulu binasında EKPSS'ye yönelik kurs başlatacaklarını anlatarak, kursa kayıt olmak isteyenlerin Fatih Halk Eğitim Merkezi'ne müracaat edebileceklerini sözlerine ekledi.

Başkan Şirin'den EKPSS müracaat tarihi uyarısı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Şirin'den EKPSS müracaat tarihi uyarısı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı Son Dakika: Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı