Son Dakika Haberleri: Batman' da Yangın

Batman' da Yangın

6 yıl önce

Batman'ın Akyürek mahallesinde gece piknik tüpünün alev almasıyla birlikte üç çocuğunu ölümü pahasına kurtaran 31 yaşındaki fedakar annenin, hayatını kaybetmesine semt sakinleri göz yaşı döktü.

Batman' da Yangın, System.String[]
Çocuklarını KURTARAN FEDAKAR ANNE YANGINDA CAN VERDİBatman'ın Akyürek mahallesinde gece piknik tüpünün alev almasıyla birlikte üç çocuğunu ölümü pahasına kurtaran 31 yaşındaki fedakar annenin, hayatını kaybetmesine semt sakinleri göz yaşı döktü.ÇOCUKLARINI KURTARDIBatman'ın Akyürek mahallesi 226 sokakta gece çıkan yangında çocuklarını alevler içinden kurtaran 31 yaşındaki Emine Atalay, yaşamını yitirdi. Gece 22.00 sıralarında elektrik prizinden çıktığı bildirilen yangın kısa sürede evi sardı. Evli ve üç çocuk annesi Emine Atalay, çocukları 2 yaşındaki Muhammed Baran, 3 yaşındaki Hiranur ve 4 yaşındaki Nisanur Atalay'ı alev içinden çıkarmayı başardı. Çocuklar kurtulan talihsiz anne Emine Atalay ise olay yerinde yaşamını yitirdi.  Batman'da bir tuğla fabrikasında bir işçi olarak çalışan Murat Atalay'ın ise olay anında işte olduğu belirtildi.  Batman Belediyesi itfaiye ekipleri yangının daha da büyümesini önledi.  İtfaiye eri Melih Gür, zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Anneleri tarafından kurtarılan Muhammed, Hiranur ve Nisanur Atalay ise  Batman'daki çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Eşinin çıkan yangın sonucu yaşamını yitirdiğini öğrenen Murat Atalay ise sinir krizleri geçirdi. Akyürek mahalle sakinleri ise üç çocuğunu kurtaran anne Emine Atalay'ın ölümüne gözyaşı döktü.  Polis, yangın olayıyla ilgi geniş soruşturma başlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Noktayı Koydu: Melih Bey'e İstifa Talebimiz İletildi Şanlıurfa'da 3 Çocuk, Pamuk Yığınları Arasında Havasız Kalarak Can Verdi
Barzani Ateşle Oynuyor! Kürtler, Kerkük'te Ayaklandı