Son Dakika Haberleri: Batmanlı Hayırsever İş Adamı, Kamerun'da Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü

Batmanlı Hayırsever İş Adamı, Kamerun'da Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü

23 gün önce

Batmanlı hayırsever iş adamı Ahmet Dinç, iş ziyareti için gittiği Kamerun'da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

Batmanlı Hayırsever İş Adamı, Kamerun'da Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü, System.String[]

Batman'da sağlık, akaryakıt ve tekstil alanında faaliyet yürüten iş adamı Ahmet Dinç, iş ziyareti nedeniyle gittiği Kamerun'da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmesi Batman'da üzüntüye neden oldu.

ARACI TIR İLE ÇARPIŞTI

Batman'dan 3 arkadaşı ile birlikte iş gezisi için önceki gün Kamerun'a giden iş adamı 52 yaşındaki Ahmet Dinç, trafik kazası geçirdi. Dinç'in içinde bulunduğu otomobili TIR ile çarpması sonucu meydana gelen kazada Ahmet Dinç ile kimliği tespit edilemeyen bir arkadaşı yaşamını yitirdi.

CENAZE BATMAN'A GETİRİLECEK

Acı haberi alan Dinç'in ailesi, cenazenin Türkiye'ye getirilmesi için Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunmasıyla, cenazenin yarın Batman'a getirileceği belirtildi.

BATMAN VE ANKARA'DA HASTANE AÇTI

Hayırseverliğiyle bilinenen, evli, 7 çocuk babası Ahmet Dinç, Batman'da sağlık, akaryakıt ve tekstil alanlarında yatırımlar gerçekleştirmişti. Batman'da kurduğu özel bir hastanenin yanı sıra Ankara'da da iki yıl önce özel bir hastane açmıştı.Tarkan'ı Meşhur Eden Şarkının Klibinde Gülben Ergen'in Eski Kocası Mustafa Erdoğan da Varmış ABD'den YPG'ye Beklenmedik Hamle: Afrin'e Hareket Ederseniz Desteği Keseriz
Kahraman Mehmetçik, Teröristleri Tek Tek Böyle Avladı!