Son Dakika Haberleri: Batmanlı Hayırsever İş Adamı, Kamerun'da Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü

Batmanlı Hayırsever İş Adamı, Kamerun'da Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü

10 ay önce

Batmanlı hayırsever iş adamı Ahmet Dinç, iş ziyareti için gittiği Kamerun'da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

Batmanlı Hayırsever İş Adamı, Kamerun'da Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü, System.String[]

Batman'da sağlık, akaryakıt ve tekstil alanında faaliyet yürüten iş adamı Ahmet Dinç, iş ziyareti nedeniyle gittiği Kamerun'da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmesi Batman'da üzüntüye neden oldu.

ARACI TIR İLE ÇARPIŞTI

Batman'dan 3 arkadaşı ile birlikte iş gezisi için önceki gün Kamerun'a giden iş adamı 52 yaşındaki Ahmet Dinç, trafik kazası geçirdi. Dinç'in içinde bulunduğu otomobili TIR ile çarpması sonucu meydana gelen kazada Ahmet Dinç ile kimliği tespit edilemeyen bir arkadaşı yaşamını yitirdi.

CENAZE BATMAN'A GETİRİLECEK

Acı haberi alan Dinç'in ailesi, cenazenin Türkiye'ye getirilmesi için Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunmasıyla, cenazenin yarın Batman'a getirileceği belirtildi.

BATMAN VE ANKARA'DA HASTANE AÇTI

Hayırseverliğiyle bilinenen, evli, 7 çocuk babası Ahmet Dinç, Batman'da sağlık, akaryakıt ve tekstil alanlarında yatırımlar gerçekleştirmişti. Batman'da kurduğu özel bir hastanenin yanı sıra Ankara'da da iki yıl önce özel bir hastane açmıştı.
Yoğun Bakıma Kaldırılan Mehmet Ali Erbil'i Ziyaret Eden Sinan Özen: Ciğerlerinde Kanama Var Almanya'ya Gidecek 50 Bin Türk İşçi İçin Kayıtlar Başladı

Suudi Arabistan'dan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Konsoloslukta Çıkan Arbedede Öldü