Bayındır Memur-Sen 12. Başkanlar Kurulu Mardin'de Yapıldı - Son Dakika

Bayındır Memur-Sen 12. Başkanlar Kurulu Mardin'de Yapıldı

07.03.2018 18:34
Bayındır Memur-Sen 12. Başkanlar Kurulu Mardin'de Yapıldı, System.String[]

Bayındır Memur-Sen 12. Başkanlar Kurulu Toplantısı, Mardin'de yapıldı.

Bayındır Memur-Sen 12. Başkanlar Kurulu Toplantısı, Mardin'de yapıldı.

Mardin Öğretmenevi'nde, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu başkanlığında toplanan ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen şube başkanları ve il temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya, Mardin Vali Yardımcısı Bahattin Çelik, Bayındır Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ayhan Aldagül, genel başkan yardımcıları Ömer Türk, Mustafa Büyük ve Gökhan Şimşek ve Memur-Sen Mardin İl Başkanı Mustafa Aydın katıldı.

Toplantıda, sendika ve ülke gündemine ilişkin yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ele alındı.

Genel Başkan Tufanoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, Bayındır Memur-Sen'in ülkeye ve üyeye hizmette 16. yılını doldurmasından mutluluk ve memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Mardin Vali Yardımcısı Bahattin Çelik de yaptığı selamlama konuşmasında, ülke ve bölgeye ilişkin konulara değinerek, Mardin ve tarihi hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Mardin Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Aydın ise toplantıya ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bayındır Memur-Sen Mardin İl Başkanı Abdulsamet Yılmaz, kentte etkili ve yetkili durumda olduklarını belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bayındır Memur-Sen 12. Başkanlar Kurulu Mardin'de Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Aliyev'den Ermenistan'daki darbe girişimiyle ilgili ilk yorum: Hiç bu kadar acınacak bir durumda olmamışlardı Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı Doğu Türkistan'daki zulmü eleştiren Destici göz dağı verdi: Gerekirse Çin'e savaş açarız Galatasaray'da savunmaya yeni aday Alpaslan Öztürk Yasağa rağmen pitbull sahiplendi, jandarma almak isteyince "Kendimi vururum" diyerek başına silah dayadı Son Dakika! Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin Türkiye'den ilk açıklama: Nerede olursa olsun darbeye karşıyız Sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan adam hayatını kaybetti Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu, 5 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi