Bebeğini emziren kadına kocasının verdiği destek sosyal medyayı mest etti - Son Dakika

Bebeğini emziren kadına kocasının verdiği destek sosyal medyayı mest etti

24.01.2022 19:33

Sosyal medyada paylaşılan bir video, günün en çok izlenenleri arasına girdi. Gece yarısı bebeğini emzirmekten yorgun düşen kadın, kocasının desteğiyle biraz olsun rahatlıyor.

Sosyal medyada paylaşılan çeşitli videolar gündem olmaya devam ediyor. Son olarak bir evin yatak odasındaki kameraya takılan görüntüler, sosyal medya kullanıcılarının hem içini ısıttı hem de yüzünü güldürdü.

GECE YARISI YORGUN DÜŞTÜ

Videoda, bir kadın ile kocası yer alıyor. Gece yarısı bebeği emzirmekten dolayı yorgun düşen kadının, dayanacak gücünün kalmadığı görülüyor ancak o sırada imdadına kocasına yetişiyor.

SIRTIYLA DESTEK VERİYOR

Adam, arkası boş olan karısının üstüne bir şeyler örttükten sonra kendi sırtını karısına dayıyor ve kadının bir süre de olsa dinlenmesini sağlıyor. Bu görüntüler, sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum aldı.

YORUMLAR (1)
500
Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Milli mücadelenin kazanıldığı yerler havadan böyle görüntülendi Milli mücadelenin kazanıldığı yerler havadan böyle görüntülendi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Çerkes Sürgünü' paylaşımı Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Çerkes Sürgünü' paylaşımı Açıklaması

Son Dakika Yaşam Bebeğini emziren kadına kocasının verdiği destek sosyal medyayı mest etti - Son Dakika


Advertisement