''Bebeleri pistten alalım'' diyerek ortalığı karıştıran Hadise'den gönderme - Son Dakika
Ünlüler

''Bebeleri pistten alalım'' diyerek ortalığı karıştıran Hadise'den gönderme

''Bebeleri pistten alalım'' sözleriyle müzik piyasasını karıştıran Hadise, sahnede dansçıları tarafından el üstünde taşındığı kareyi yayınlayıp ''Ortalığın karıştığını görünce aranızdan ayrılma şeklim'' notunu yazdı.

11.12.2023 14:31  Güncelleme: 15:39
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Sevilen sanatçılardan Ece Seçkin ve Hadise, Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda peş peşe konserler verdi. Sahnedeki cesur pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Hadise "Bebeleri pistten alalım" deyince Ece Seçkin de "Ezhel de 'Bebeler her b.ku biliyorlar, boşuna yapaksın bize lolo" diyerek yanıtlamıştı" karşılığını verdi. Paylaşımıyla müzik piyasasını karıştıran Hadise, bu sefer de "Ortalığın karıştığını görünce aranızdan ayrılma şeklim" diyerek yeni bir fotoğraf yayınladı.

Paylaşımıyla sosyal medyada geniş yankı uyandıran hatta X'te trend listesine giren Hadise'den yine çok konuşacak bir paylaşım geldi. Hadise bu sefer de sahnede dansçıları tarafından el üstünde taşındığı bir kareyi yayınlayarak "Ortalığın karıştığını görünce aranızdan ayrılma şeklim" ifadelerini kullandı.

'Bebeleri pistten alalım' diyerek ortalığı karıştıran Hadise'den gönderme
\'\'Bebeleri pistten alalım\'\' diyerek ortalığı karıştıran Hadise\'den gönderme

Son Dakika Ünlüler ''Bebeleri pistten alalım'' diyerek ortalığı karıştıran Hadise'den gönderme - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (1)

 • Serkan Basar: beni seçerseniz medya yasası hemen ivedlikle yürürleğe girecek ve toplumun yüzünü kızartan ahlakını bozan haber ve yayınlar yasaklanıp tiktok instegram vb platformlar gerekirse kapatılacak 75 16 Yanıtla
 • Komedyen Cem Yılmaz'ın gizemli sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı
  17:19 Komedyen Cem Yılmaz'ın gizemli sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

  Cem Yılmaz'ın gizemli yeni sevgilisinin kim olduğu merak konusu olmuştu. Cem Yılmaz'ın paylaştığı fotoğraftaki kişinin pilates eğitmeni Necla Karahalil olduğu ortaya çıktı. Karahalil, Yılmaz ile olan ilişkisiyle ilgili "Güneşim doğdu, ağzım tatlandı, yüreğim havalandı, ruhum okşandı." paylaşımını yaptı.

 • Moda İkonu Iris Apfel 102 Yaşında Hayatını Kaybetti
  02 Mar Moda İkonu Iris Apfel 102 Yaşında Hayatını Kaybetti

  Amerikan tasarımcı ve moda ikonu Iris Apfel, 102 yaşında hayatını kaybetti. Beyaz saçları, büyük boy gözlükleri ve kalın boncuklu kolyeleriyle tanınan Apfel, moda dünyasında tarihe geçecek bir isimdi. Ölüm haberi, Apfel'in Instagram hesabından duyuruldu. Birçok ünlü isim de taziye mesajları paylaştı.

 • Müslüm Gürses'in Albümlerinin Yönetmeni ve Bestecisi Anlattı
  02 Mar Müslüm Gürses'in Albümlerinin Yönetmeni ve Bestecisi Anlattı

  Arabeskin Babası olarak tanınan Müslüm Gürses'in albümlerinin yönetmeni, aranjörü ve bestecisi Ali Osman Erbaşı, sanatçının yaşamını ve müzik kariyerini anlattı. Erbaşı, Gürses'in insanlığını, yüce gönüllülüğünü ve arkadaşlığını özlediğini belirtti. Müslüm Gürses'in repertuvarını geniş kitlelere hitap edecek şekilde düzenlediğini ve her kesimin dinlediği bir sanatçı haline geldiğini söyleyen Erbaşı, Gürses'in dürüst, iyi niyetli ve samimi bir kişilik olduğunu vurguladı.

 • Galler Prensesi Kate Middleton Ameliyat Oldu
  01 Mar Galler Prensesi Kate Middleton Ameliyat Oldu

  Galler Prensesi Kate Middleton, mide bölgesindeki rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu ve 2 hafta hastanede tedavi gördü. Middleton'ın hastalığı gizlenirken kanser olduğu iddiası da yalanlandı. Sağlık durumuyla ilgili resmi açıklama yapılan Middleton, Paskalya'dan sonra kraliyet etkinliklerine geri dönecektir.

 • Ebru Gündeş ile evlenen Murat Özdemir'in eski eşi ateş püskürdü: Aldatıldım, kimsenin ahı kalmaz
  01 Mar Ebru Gündeş ile evlenen Murat Özdemir'in eski eşi ateş püskürdü: Aldatıldım, kimsenin ahı kalmaz

  Ebru Gündeş ile Dubai'de sessiz sedasız evlenen Murat Özdemir'in eski Selin Kabaklı sessizliğini bozdu. Kandırıldığını ve aldatıldığını söyleyen Kabaklı, ''Kimsenin ahı kimsede kalmaz. Ebru ve Murat'ın şovunu gülerek izliyorum'' dedi.

 • Playboy modelinden çok konuşulacak Leonardo Di Caprio itirafı: Cinsel ilişki esnasında kulaklık takıyor
  01 Mar Playboy modelinden çok konuşulacak Leonardo Di Caprio itirafı: Cinsel ilişki esnasında kulaklık takıyor

  22 yaşındaki Playboy modeli Hieke Konings, bir barda tanıştığı aktör Leonardo Di Caprio'nun cinsel ilişki esnasında kulaklık takıp müzik dinlediğini itiraf etti.

 • Kazakistanlı Hattat Asilbek Orınbasar, Eserlerini Astana'da Sergiledi
  01 Mar Kazakistanlı Hattat Asilbek Orınbasar, Eserlerini Astana'da Sergiledi

  Ünlü Türk hattatlardan icazet alan Kazakistanlı Asilbek Orınbasar, başkent Astana'da eserlerini sergiledi. Orınbasar, Türkiye'de eğitim aldığı ünlü hattatlar Hasan Çelebi, Mümtaz Seçkin Durdu, Ferhat Kurlu ve Ahmet Koçak'ın öğrencisi olarak, hem ülkesinde hem de diğer ülkelerde büyük ilgi görüyor. Orınbasar, İstanbul'da aldığı hat sanatı icazetiyle birlikte Kazakistan'da genç hattatlar yetiştirmeye devam ediyor.

 • Piyanist İklim Tamkan, Fırat Tanış Hakkında Uzaklaştırma Kararı Aldırdı
  29 Şub Piyanist İklim Tamkan, Fırat Tanış Hakkında Uzaklaştırma Kararı Aldırdı

  Piyanist İklim Tamkan, geçtiğimiz sene şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrıldığı Fırat Tanış hakkında tehdit ve ısrarlı takip nedeniyle uzaklaştırma kararı aldırdı. Fırat Tanış ise suçlamaları reddetti ve yasanın varlığına saygı duyduğunu belirtti. İklim Tamkan, yaşadığı şiddetin kişilik haklarına açık bir saldırı olduğunu ve uzaklaştırma kararının ruh ve beden sağlığına katkı sağlayacağını ifade etti.

 • Ayşegül Aldinç... 'EROL EVGİN'E AŞIKTIM!'
  29 Şub Ayşegül Aldinç... 'EROL EVGİN'E AŞIKTIM!'

  Türkiye'nin en özel yorumcu ve oyuncularının başında gelen Ayşegül Aldinç, ilk kitabının ardından 23 yıl sonra ikinci kitabı Malumatfuruş'u okurlarla buluşturmasının mutluluğunu yaşarken, Empati'de Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu oldu.

 • Yunus Günçe, Survivor'a davet edilmediğini iddia etti
  28 Şub Yunus Günçe, Survivor'a davet edilmediğini iddia etti

  Oyuncu Yunus Günçe, Haber Bahane programında yaptığı açıklamada, Survivor'a davet edildiğini ancak yayınladığı videolar nedeniyle yarışmaya gidemediğini ileri sürdü. Günçe, sosyal medyada yaptığı paylaşımların kendisine gaddarlık yapıldığını belirtti ve Acun Ilıcalı dahil tüm Survivor ekibini takipten çıkardığını söyledi. Ayrıca, Survivor All Star'a neden gitmediğini de anlatan Günçe, kendisine yapılan davetin iptal edildiğini ve gelecek sezon için tekrar aranacağını söylediklerini belirtti.

 • Fransa'da Alain Delon'un evinde 72 silah ve 3 binden fazla mermi bulundu
  28 Şub Fransa'da Alain Delon'un evinde 72 silah ve 3 binden fazla mermi bulundu

  Fransız sinemasının efsanevi yıldızı Alain Delon'un evinde yapılan aramada, 72 silah ve 3 binden fazla mermi bulundu. Savcılar, Delon'un silah ruhsatının olmadığını belirtti. Delon'un sağlık durumu son yıllarda kötüye gitmiş ve ailesi arasındaki anlaşmazlıklar da gündemdeydi. Ünlü aktör son olarak 2019 Cannes Film Festivali'nde görülmüştü.

 • Prens Harry, İngiltere'de güvenlik koruması davasını kaybetti
  28 Şub Prens Harry, İngiltere'de güvenlik koruması davasını kaybetti

  Prens Harry, İngiltere'de bulunduğu sürede güvenlik derecesinin düşürülmesi kararına karşı açtığı davayı kaybetti. İngiltere Yüksek Mahkemesi, Prens Harry'in talebini reddetti ve kararın hukuka uygun olduğunu belirtti.


Advertisement