Beckham'ın Messi Rüyası - Son Dakika

Beckham'ın Messi Rüyası

16.09.2018 16:30
Beckham'ın Messi Rüyası, System.String[]

İngiliz futbolunun efsanelerinden David Beckham’ın Inter Miami kulübüne Lionel Messi’yi transfer etmek istiyor.

Celal Umut Eren/ Skorer Dış Haberler
İngiltere futbolunun önemli isimlerinden David Beckham, yöneticilik kariyerinde de hızlı adımlarla ilerliyor. Beckham, ABD'de MLS'te kurucusu olduğu Inter Miami takımına Lionel Messi'yi transfer etmek istiyor. Daily Mail'in haberine göre, 2020 yılında Inter Miami'nin kadrosuna Messi'yi katmak istediği belirtildi.
2020-21 sezonu sonunda Barcelona ile sözleşmesi sona erecek olan Arjantinli futbolcu için Beckham'ın ciddi bir düşüncede olduğu aktarıldı. Ancak İngiliz efsaneye yakın kaynakların henüz Messi ile iletişime geçmediği ve resmi bir görüşmenin olmadığı dile getirildi.
Ayrıca Miami'deki nüfusun yüzde 70'e yakınının Latin Amerika kökenli olması da transferdeki büyük bir avantaj olduğu kaydedildi. Beckham'ın kulübü Inter Miami de MLS'teki ilk sezonunu 2020'de geçireceği için Messi transferiyle ses getirmeyi hayal ediyor.
Beckham'ın Messi Rüyası

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Beckham'ın Messi Rüyası - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti