Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak - Son Dakika

Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak

24.11.2020 17:45

David Beckham, FIFA 21'de Manchester United ve PSG'de kazandığından daha fazla para kazanacak. Beckham'ın dünyaca ünlü oyun konsollarındaki yeni FIFA oyununda yer almak için 40 milyon sterlin yaklaşık 417 milyon TL değerinde üç yıllık bir anlaşma imzaladığı ifade edildi.

Futbol tarihinin en ikonik isimlerinden biri olan David Beckham, hem elde ettiği başarılar, hem atmış olduğu unutulmaz goller hem de tarzı ile sıradan bir futbolcunun ötesine geçerek bir futbol markası haline gelmiş isimlerden biri. İngiliz futbol efsanesi, FIFA 21 ile dijital olarak da olsa yeşil sahalara geri dönmeye hazırlanıyor.

En popüler futbol oyunlarından biri olan FIFA, Ultimate Team adlı oyun modunda aktif futbol yaşantısı devam eden sporcuların yanı sıra efsaneleşmiş futbolculara da "ikon" olarak yer veriyor. Oyunseverler FIFA 21'in Ultimate Team modunda halihazırda Zidane, Ronaldo(El Fenomeno), Maldini gibi futbol efsaneleriyle zaten oynayabiliyorlar ve 15 Aralık'tan itibaren listeye David Beckham da eklenecek.

Beckham, 1998'den bu yana ilk kez bir FIFA oyununda kapak yıldızı olacak ve İngiliz haber sitesi Mirror tarafından aktarılan bilgilere göre eski yıldız futbolcu, FIFA oyunlarında kapak yıldızı olarak çoğu aktif yıldız futbolcudan daha yüksek bir gelir elde edecek.

Resmi olmayan bilgilere göre Electronic Arts, 45 yaşındaki eski futbolcuyu kapak yıldızı haline getirmek için 40 milyon sterlinlik yaklaşık üç yıllık bir anlaşma yapmış durumda. Beckham, aktif futbolculuk yaşamında dahi hiçbir spor kulübü ile bu denli "değerli" bir anlaşmaya imza atmamıştı.

30 MİLYON STERLİNLİK ANLAŞMAYI GERİ ÇEVİRDİ

Mirror'ın aktardığı bilgilere göre EA, Beckham'a ilk başta 3 yıllığına 30 milyon sterlinlik bir anlaşma ile gitti. Ancak anlaşma, Beckham'ın talebi üzerine 40 milyon sterline gerçekleştirildi. Beckham, kabaca "para için" gittiği söylenen Los Angeles Galaxy ile dahi 5 yıllığına 25 milyon sterlinlik bir anlaşma gerçekleştirmişti.

Bu arada; David Beckham'ın FIFA 21'de üç ayrı ikon kartı olacağını belirtelim. Beckham'ın FIFA 21'deki en iyi kartı, 92 genel reytinge sahip olacak ve 95 pas, 87 şut, 88 dripling özellikleriyle gelecek.

David Beckham, ikon kartlarıyla FIFA 21'e geleceğini duyurduğu Instagram gönderisinde, "FIFA 21 Beckham Edition kapağı ile EA Sports'a geri döneceğim için gururluyum. Bazı eski takım arkadaşlarımla bir ikon olarak sahalara döneceğim için heyecanlıyım." ifadelerini kullandı.

Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak

Son Dakika Spor Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
  • suat doğan: Niye mutlu olmayasın ki! Futbolcu olarak emekliye ayrıldığın halde bir oyun da yer almakla milyon dolarlar kazanıyorsun. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Beşiktaşlı Mirin, ABD ekibi Kansas City'ye transfer oluyor Avrupa Birliği, Türkiye'ye yaptırımları rafa kaldırdı Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı'nda ilk kez izleyici karşısına çıktı G.Saray'ın eski yengesi Yolanthe Cabau bikinili cesur pozuyla göz kamaştırdı Tapu müdürlüğünde dönen 'rüşvet' çarkına düzenlenen operasyonda 25 kişi tutuklandı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TESK arasında çarpıcı gıda fırsatçıları diyalogu: Gerekirse her dükkana kolluk kuvveti koyarız FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı