Belek'te kupa için kıyasıya mücadele - Son Dakika

Belek'te kupa için kıyasıya mücadele

14.09.2019 19:29
Belek'te kupa için kıyasıya mücadele, System.String[]

MVK Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nın üçüncü raundunun sonunda erkeklerde Danimarkalı golfçü Mads Roddik ve Rus golfçü Egor Eroshenko toplamda 213'er (-3) vuruşla, kadınlarda ise Hollandalı golfçü Lizzy Peeters ile Rus golfçü Nataliya Guseva toplamda 209'er (-7) vuruşla...

MVK Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nın üçüncü raundunun sonunda erkeklerde Danimarkalı golfçü Mads Roddik ve Rus golfçü Egor Eroshenko toplamda 213'er (-3) vuruşla, kadınlarda ise Hollandalı golfçü Lizzy Peeters ile Rus golfçü Nataliya Guseva toplamda 209'er (-7) vuruşla liderliği paylaştılar.

Türkiye Golf Federasyonu'nun 2001 yılından bu yana düzenli olarak organize ettiği ve bu yıl 18. gerçekleştirilen Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası, Antalya Belek'te devam ediyor.

Titanic Golf Kulübü'nde oynanan turnuvada 11 ülkeden 55 oyuncu yer alıyor. Şampiyonada on biri kadın toplam 30 Türk sporcu dereceye girmek için mücadele ediyor.

Oynanan şampiyonanın üçüncü raundunun sonunda erkeklerde Danimarkalı golfçü Mads Roddik ve Rus golfçü Egor Eroshenko toplamda 213'er (-3) vuruşla birinci, Danimarkalı gofçü Kasper Nyland 214 (-2) vuruşla ikinci, Alman golfçü Richard Schumann 217 (+1) vuruşla üçüncü sırada yer aldı.

Kadınlarda Hollandalı golfçü Lizzy Peeters ve Rus golfçü Nataliya Guseva toplamda 209'ar (-7) vuruşla birinci, Milli sporcularımızdan Petek Peker 227 (+11) vuruşla ikinci, Ayşe Demir 228 (+12) vuruşla üçüncü basamakta bulunuyor.

MVK Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası, 15 Eylül Pazar günü oynanacak final raundunun ardından yapılacak ödül töreniyle sona erecek. - İSTANBUL

Belek'te kupa için kıyasıya mücadele
Belek'te kupa için kıyasıya mücadele
Belek'te kupa için kıyasıya mücadele
Belek'te kupa için kıyasıya mücadele

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Belek'te kupa için kıyasıya mücadele - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Hakime hakaret ettiği iddia edilen Nagehan Alçı'nın yargılanmasına başlandı Bursa'da erkek arkadaşını tabancayla öldüren kadın tutuklandı Pınar Altuğ, "Aldatan kadın mısınız?" sorusuna sert çıktı: Sana ne ya da kime ne! Havalandırmanın arızalanması pahalıya patladı: 20 bin tavuk telef oldu Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar