Son Dakika Haberleri: Berkay, Eşini Takipten Çıkaran Demet Akalın'a Övgü Yağdırdı

Berkay, Eşini Takipten Çıkaran Demet Akalın'a Övgü Yağdırdı

10 gün önce

Ünlü şarkıcı Berkay, boşanma sonrası eşini takipten çıkaran Demet Akalın ve Okan Kurt için "Onlar benim canım ciğerim, kardeşlerim" dedi.

Şarkıcı Berkay, önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile birlikte Murat Dalkılıç'ı dinlemeye gitti. Boşanma işlemlerinden sonra eşi Özlem Ada Şahin'i takipten çıkaran Demet Akalın hakkında konuşan Berkay, "Onlar benim canım ciğerim, kardeşlerim... Allah onların mutluluğunu, huzurunu bozmayı hiçbir şeye, hiç kimseye nasip etmesin." dedi.

"ONLAR BENİM CANIM CİĞERİM"

Şarkıcı, Demet Akalın ile Okan Kurt'un Beykoz'daki villalarına haciz gelmesinin ardından evliliklerinin bitmesiyle ilgili şunları söyledi: "Onlar benim canım ciğerim, kardeşlerim... Allah onların mutluluğunu, huzurunu bozmayı hiçbir şeye, hiç kimseye nasip etmesin. Erkek adam iş yapar, işleri kötü gider, sonra toparlar... Böyle şeyler herkesin hayatında olabilir. Onların ailesinin mutluluğu, bütünlüğü bozulmasın. İlk günden beri konuşuyoruz; hep beraberiz, hiç sıkıntı yok. Allah'ın izniyle, sıfır sıkıntıyla bunları atlatacaklar. İkisini de çok seviyorum."

BERKAY'IN EŞİNİ TAKİPTEN ÇIKARDI

Demet Akalın, boşanma davasının ardından başta Özlem Ada Şahin ve Fatih Ürek'i takipten çıkardı.


YORUMLAR


Behzat Uygur'dan, Kendisini Songül Karlı'nın Eski Eşine Benzeten Takipçiye İlginç Cevap: Ben Başkasının Kocasıyım Kerimcan Durmaz, Demet Akalın Eleştirilerine İsyan Etti: Aptal Fikirlerinizi Kendinize Saklayın

Mehmet Ali Erbil Sosyal Medya Paylaşımı ile Takipçilerini Gülmekten Kırdı Geçirdi Ünlü Şarkıcı Hadise Dekolteli Beyaz Elbisesiyle Göz Kamaştırdı!