Son Dakika Haberleri: Arnavutköy'de Denize Girip Akıntıya Kapılan 17 Yaşındaki Genç Hala Aranıyor

Arnavutköy'de Denize Girip Akıntıya Kapılan 17 Yaşındaki Genç Hala Aranıyor

4 ay önce

3 gün önce Beşiktaş Arnavutköy'de serinlemek için boğaza dalan ve akıntıya kapılıp kaybolan Yıldırım'ın aranmasına bugünde devam edildi. Yıldırım ailesinin sahildeki acılı bekleyişi ise sürüyor.

3 gün önce  Beşiktaş  Arnavutköy'de serinlemek için boğaza dalan ve akıntıya kapılıp kaybolan Yıldırım'ın aranmasına bugünde devam edildi. Yıldırım ailesinin sahildeki acılı bekleyişi ise sürüyor.

ARNAVUTKÖY'DE DENİZE GİREN 17 YAŞINDAKİ GENÇ AKINTIYA KAPILMIŞTI

15 Temmuz günü arkadaşları ile birlikte  Beşiktaş  Arnavutköy'de denize giren 17 yaşındaki  Furkan Yıldırım, kısa süre sonra akıntıya kapılıp denizde kaybolmuştu.  Esenler'de İmam Hatip Lisesi'nde okuduğu öğrenilen Yıldırım'ın aranmasına bugünde devam edildi.  İstanbul Boğazı açıklarında yapılan aramalarda dalgıç polisleri ve sahil güvenlik botlarının aramaya dahil olduğu görüldü.

"BEN ÇOCUĞUMDAN UMUDUMU KESTİM AMA CENAZESİNİ DE ALAMIYORUM"

Aramaların yoğunlaştırılmasını isteyen baba Memduh Yıldırım,"Çocuğum çok yüzme bilmiyordu. Burada boğulan çokmuş. Buraya akıntı burnu diyorlarmış. 15 Temmuz günü gelmişler buradan da mitinge geçeceklermiş ama nasip olmadı. Buraya aslında bir korkuluk demiri yapılması lazım. Başkalarının canı yanmasın. Ben çocuğumdan umudumu kestim ama cenazesini de alamıyorum" dedi.

"ÇOK PERİŞANIZ 3 GÜNDÜR"

Anne  Kezban Yıldırım ise yetkililerden oğlunun bulunması için yardım beklediğini ifade ederek " Çok perişanız bir 3 gündür. Telefon ile görüşmüştüm o gün ben  Ankara'ya gitmiştim. Çok iyiydi herkes severdi sayardı" diye konuştu.

15 TEMMUZ İÇİN KÖPRÜYE GİDECEKLERDİ MİTİNG İÇİN AMA KARDEŞİM GELEMEDİ

Ağabey Tuncay Yıldırım ise, "Serinlemek için deniz fenerinin olduğu yerden dalmışlar. Devletimizden çok büyük yardım bekliyorum. 15 Temmuz akşamında köprüye gideceklerdi miting için ama kardeşim gelemedi" şeklinde konuştu.


Kamboçya'da O Ses Yarışmacısı, Eski Eşi Tarafından Öldürüldü Barzani Cephesinden İlginç Öneri: Türkiye'ye Bağlanalım ve Türkiye'yi Süper Güç Yapalım
Cesedi Yakılıp Ormana Atılan Eylem, Öldürüldüğü Gün Arkadaşını Arayıp Helallik İstemiş