Son Dakika Haberleri: Beykoz'da Yalnız Yaşayan Adamın Öldüğü 5 Ay Sonra Fark Edildi

Beykoz'da Yalnız Yaşayan Adamın Öldüğü 5 Ay Sonra Fark Edildi

7 ay önce

Beykoz'da yalnız yaşayan adamın öldüğü 5 ay sonra fark edildi Komşuları öldüğünü beş ay sonra fark ettiİSTANBUL - Beykoz'da yalnız yaşayan bir adamın evinde 5 ay önce öldüğü ortaya çıktı.

Beykoz'da yalnız yaşayan adamın öldüğü 5 ay sonra fark edildi
Komşuları öldüğünü beş ay sonra fark etti

İSTANBUL - Beykoz'da yalnız yaşayan bir adamın evinde 5 ay önce öldüğü ortaya çıktı. Polis incelemelerin ardından şahsın cesedini adli tıp morguna kaldırdı.
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Şehit Özcan Canik Sokak içerisinde tek katlı bir evde yaşayan Zekeriya İ.den uzun süredir haber alamayan komşuları, kapıyı çaldı. İçeriden bir cevap gelmemesi ve kapının kilitli olması üzerine polis eşliğinde içeriye girildiğinde ise acı gerçek ortaya çıktı. Zekeriya İ.'nin beş ay önce hayatını kaybettiği anlaşılırken, cesedinin de çürüdüğü görüldü. Polisin ve savcının incelemelerinden sonra Zekeriya İ.'nin cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Zekeriya İ.'nin komşuları, "Uzun süredir haber alamıyorduk. Tek yaşıyordu. Eve girdiğimizde öldüğü ortaya çıktı" dedi.
Haber Yayın Tarihi : 03.10.2018 11:35 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Yakınlarıyla Görüntülü Görüşürken, Tabancayı Başına Dayayıp İntihar Etti 17 Farklı Suçtan Aranan 3 Çocuk Annesi Kadın, Kıskıvrak Yakalandı Son Dakika! Rusya, Türkiye'ye S-400'leri Temmuz Ayında Teslim Etmeye Başlayacak