Son Dakika Haberleri: Beykoz'da Yalnız Yaşayan Adamın Öldüğü 5 Ay Sonra Fark Edildi

Beykoz'da Yalnız Yaşayan Adamın Öldüğü 5 Ay Sonra Fark Edildi

17 gün önce

Beykoz'da yalnız yaşayan adamın öldüğü 5 ay sonra fark edildi Komşuları öldüğünü beş ay sonra fark ettiİSTANBUL - Beykoz'da yalnız yaşayan bir adamın evinde 5 ay önce öldüğü ortaya çıktı.

Beykoz'da yalnız yaşayan adamın öldüğü 5 ay sonra fark edildi
Komşuları öldüğünü beş ay sonra fark etti

İSTANBUL - Beykoz'da yalnız yaşayan bir adamın evinde 5 ay önce öldüğü ortaya çıktı. Polis incelemelerin ardından şahsın cesedini adli tıp morguna kaldırdı.
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Şehit Özcan Canik Sokak içerisinde tek katlı bir evde yaşayan Zekeriya İ.den uzun süredir haber alamayan komşuları, kapıyı çaldı. İçeriden bir cevap gelmemesi ve kapının kilitli olması üzerine polis eşliğinde içeriye girildiğinde ise acı gerçek ortaya çıktı. Zekeriya İ.'nin beş ay önce hayatını kaybettiği anlaşılırken, cesedinin de çürüdüğü görüldü. Polisin ve savcının incelemelerinden sonra Zekeriya İ.'nin cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Zekeriya İ.'nin komşuları, "Uzun süredir haber alamıyorduk. Tek yaşıyordu. Eve girdiğimizde öldüğü ortaya çıktı" dedi.

YORUMLAR


Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi