Beyza Şekerci-Engin Hepileri'nin ev günleri - Son Dakika

Beyza Şekerci-Engin Hepileri'nin ev günleri

25.03.2020 07:46
Beyza Şekerci-Engin Hepileri'nin ev günleri, System.String[]

"Ev sürecimizde her gün yeni bir şeyler yapmak üzere uyanıyoruz.

"Ev sürecimizde her gün yeni bir şeyler yapmak üzere uyanıyoruz. Can'la resim yapıyoruz, oyun oynuyoruz, müzikli danslı dakikalar geçiriyoruz. Her akşamüstü mutlaka yoga yapıyoruz. Mutfakta harika tarifler deniyoruz. Bu dakikalarda Can da bize dahil oluyor."

"Akşamları da genelde film izliyoruz. Aklımızdan hiç çıkmasa da bu zorlu günleri moralimizi bozmadan ve sağlıklı günlerin geleceğine inancımızı hiç kaybetmeden, birbirimize sımsıkı sarılarak geçirmeye çalışıyoruz."

Beyza Şekerci-Engin Hepileri'nin ev günleri
Beyza Şekerci-Engin Hepileri'nin ev günleri

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Beyza Şekerci-Engin Hepileri'nin ev günleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı