Bigadiç Belediyespor'a BESYO'dan Destek - Son Dakika

Bigadiç Belediyespor'a BESYO'dan Destek

21.09.2016 16:52
Bigadiç Belediyespor'a BESYO'dan Destek, System.String[]

Bigadiç Belediyespor'un 2016-2017 sezon açılışına BESYO Akademisyenleri damga vurdu.

Voleybol müsabakalarında geçtiğimiz sezonu Şampiyon olarak, Futbol müsabakalarını da başarı ile tamamlayan Bigadiç Belediyespor'lu öğrencilere sezon açılışlarında yalnız bırakmayan hocaları Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Doç. Dr. Fahri Akçakoyun, Dr. Nahit Özdayı, Öğr. Gör. Uğur Yalnız, Arş. Gör. Alp Kağan Kilci, Arş. Gör. Bekir Çiftçi, Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Genel Sekreteri Turan Kara'dan destek geldi.

Portekiz'de yapılacak olan Üniversiteler arası Futbol Şampiyonasında Türkiye'yi temsil edecek olan Balıkesir Üniversitesi Futbol Takımı hocası Valıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Dr. Nahit Özdayı; ''Öğrencilerimiz üniversite öğrenimlerini Bigadiç Belediyespor Kulübünün ve antrenörlerinin disiplinli ve düzenli çalıştırmalarına borçlu olduklarının bilinciyle kareket ederek başarı kazanıyorlar. Bizlerde başarının sırrı disiplinli çalışma diyerek öğrencilerimizi her konuda destekleyerek yardımcı oluyoruz. Böyle anlamlı bir günde mutlu ve memnun oldukları Bigadiç'te öğrencilerimizi yalnız bırakmak istemedik. Sezon açılışları hayırlı olsun, kazasız belasız bir sezon geçirmeleri dileğiyle başarıları daim olsun'' dedi.

Bigadiç Belediyespor'a BESYO'dan Destek

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bigadiç Belediyespor'a BESYO'dan Destek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan devi Inter, kulübün ismini ve logosunu değiştirecek 'Fuat Avni' hesabının yöneticilerinden Mustafa Koçyiğit'e müebbet hapis Tamircinin elindeki tablet bomba gibi patladı, şoke eden anlar kameraya yansıdı Kazada otomobilden fırlayan sürücüyü ölüme terk edip kaçtı Son Dakika: Sosyal medya devi Facebook, Türkiye'ye temsilci atayacak Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Son Dakika! Bahçeli'den Özdağ'a yapılan saldırıyla ilgili açıklama: Kim neye maruz kalmışsa önce etrafına baksın Ahmet Özhan 39 yıl sonra Tövbeler Olsun dizisinin kadrosuna dahil oldu
17:21