Son Dakika Haberleri: Bilecik'te Umreye Giden Vatandaşlar Uğurlandı

Bilecik'te Umreye Giden Vatandaşlar Uğurlandı

8 gün önce

Bilecik AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, kutsal topraklara giden vatandaşları dualar eşliğinde uğurladı.

Bilecik'te Umreye Giden Vatandaşlar Uğurlandı, System.String[]
 Bilecik AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, kutsal topraklara giden vatandaşları dualar eşliğinde uğurladı.

Kutsal topraklara gidecek olan umre adayları için Cumhuriyet Meydanında uğurlama töreni düzenlendi. Düzenlenen törende duygulu anlar yaşandı. Hacı adayları aileleri ve sevdikleriyle vedalaştı. Uğurlama törenine Bilecik AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Uğurlama sonrası açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, "Umre vazifesi için kutsal topraklara giden hemşehrilerimizi dualar eşliğinde uğurladık. Gönlü Kabe aşkıyla yanan tutuşan bütün kardeşlerimizin o mukaddes topraklara gitmeyi nasip etsin" dedi. - BİLECİKHükümet, Çocuk Tacizi Davalarında 'İyi Hal İndirimi'nin Kalkması İçin İlk Adımı Attı Destici'nin Seçim Tahmini: Cumhur İttifakı Yüzde 55 İle 60 Arasında Oy Alacak!

Yavuz Bingöl Oy Verdiği Partiyi Açıklayıp "Yandaş mısınız?" Sorusuna Cevap Verdi İngiliz Çift 10 Yıllık Dünya Turuna Çıktı, Türkiye'ye Hayran Kaldı