"Bilinçli Sporla Sosyal Eğitimini Tamamla" Projesi - Son Dakika

"Bilinçli Sporla Sosyal Eğitimini Tamamla" Projesi

Gümüşhane Üniversitesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nce hazırlanan "Bilinçli Sporla Sosyal Eğitimini Tamamla" projesi tanıtıldı.

Gümüşhane Üniversitesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nce hazırlanan "Bilinçli Sporla Sosyal Eğitimini Tamamla" projesi tanıtıldı.


Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Yılmaz Albayrak, projenin 492 bin lira bedelli olduğunu ve 2 bin gencin spor yapmasının hedeflendiğini söyledi.


İl genelini kapsayan projede 29 farklı branşta kurslar açılacağını, bu kurslarda 14-25 yaş arası gençlerin yararlanacağını belirten Albayrak, "Hem yerel hem de farklı kültürlerden üniversiteye gelen öğrenciler Gümüşhane kültürüne uyum sorunu yaşamakta, bu sorunlar neticesinde de kendilerini sosyal çevreye kapalı tutmaktadır. Gümüşhane Üniversitesi'nde yapacağımız 178 bin lira bedelli Gençlik Evi ile de gençlerimiz etkinliklerini yapabilecek" dedi. - GÜMÜŞHANE


Son Dakika

Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model, üstsüz pozuyla nefes kesti Sibel Can'ın yıllar önce sünnet düğününde dansözlük yaptığı görüntüler ortaya çıktı Yasmin Erbil, evinde tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil'in son görüntüsünü paylaştı İşte Benim Stilim'in Barbie'si bakın şimdi ne halde! 14 ve 16 yaşındaki kızlarını evlendiren anne, Esra Erol'un canlı yayınında gözaltına alındı Acun Ilıcalı'nın 1 milyon 713 bin TL'lik saati görenleri şaşkına çevirdi Ailesi, 1 ay önce hayatını kaybeden Nur Yerlitaş'ın son görüntülerini paylaştı Yeni yaşını kutlayan Fahriye Evcen'e sevenlerinden hediye yağdı Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğuna oturan Işıl Reçber'in kazanacağı ücret dudak uçuklattı Maç sırasında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ve 3 arkadaşına dava açıldı Türkiye'ye dönen Acun Ilıcalı'ya Bebek'te sevgi seli Survivor'da Sercan'ın "Deliliğe vuruyor" sözleri Yasin'i küplere bindirdi Sembol oyununu kazanan Elif, Survivor 2020'nin çeyrek finaline kalan ilk yarışmacı oldu Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık Survivor 2020'nin 98. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasin ve Sercan birbirine giriyor