Boğarak öldürdüğü sevgilisini çukura atarken güvenlik kamerasına yakalandı - Son Dakika

Boğarak öldürdüğü sevgilisini çukura atarken güvenlik kamerasına yakalandı

Arjantin'de sevgilisini boğarak öldüren şahıs, cansız bedeni önce çuvala koydu sonra çukura attı. O anlarda çevredeki bir evin güvenlik kamerasına yakalanan zanlı, ev sahibinin dikkati sayesinde yakayı ele verdi.

Arjantin'de bir ev sahibi, evinin güvenlik kamerasında bir adamın sırtında taşıdığı içi dolu çuvalı evin yakınında bulunan çukura attığını görünce durumu polise bildirdi. Çukurda bulunan çuvalı inceleyen polis çuval içinde bazı kesimleri kesilmiş bir kadına ait ceset bulunca, kameraya takılan adamın kimliğinin bulunması için çalışma başlattı. Polisin kısa çalışması sonrası kimliğini tespit ettiği 28 yaşındaki Edgar Martínez isimli adam gözaltına alındı.

ÖNCE YAKMAYI PLANLADI

Arjantin'de meydana gelen korkunç olayda, kız arkadaşına ait cesedi çuvalın içerisine koyup çukura atarken yakalanan şahıs çevredeki bir evin güvenlik kamerasına yakalandı. Polisin devreye girmesiyle katil bulunurken, çuvalın içinde bulunan cesedin 22 yaşındaki iki çocuk annesi karısı Acosta Mercado ait olduğu ortaya çıktı. Polis, Edgar'ın tartıştığı sevgilisini elleri ile boğarak öldürdüğünü, önce cansız bedeni yakmayı planladığını ama daha sonra gömmeye karar verdiğini söyledi.

KARŞI KOYMASIN DİYE PARMAKLARINI KIRMIŞ

İlk otopsi verileri, Acosta'nın kendisini boğmaya çalışan sevgilisine karşı koymaya çalıştığını ve sevgilisinin, öldürmeden önce genç kadının parmaklarını ve elini kırdığını ortaya koydu.

Boğarak öldürdüğü sevgilisini çukura atarken güvenlik kamerasına yakalandı

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 12:26

Son Dakika Dünya Boğarak öldürdüğü sevgilisini çukura atarken güvenlik kamerasına yakalandı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (32)
  • Fikret : Ne Aşkmış ama ha, ölümüne işte kızlar yandınız tutuşdunuz Erkekler buyrun. İyi düşünün sonu kötü kimse gelip kurtarmıyor. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronalı babasını görebilmek için kapı aralığından bakıp elini uzatan küçük kızın o anları ağlattı Kütahyalı üretici bahçesinde 40 kiloluk kabak yetiştirdi Oyun için çıktığı demir korkuluk, 12 yaşındaki çocuğun koluna saplandı Bakan Soylu'dan gündem olan Anayasa Mahkemesi açıklamasıyla ilgili yeni çıkış: Çok hoşuma gitti Alanya'da kanlı gece: 1 ölü, 1 ağır yaralı Kemal Ayvaz ile tek celsede boşanan Hanife Gürdal: Kemal'a çıplak fotoğraf atan kadınlar beni eleştiriyor 2 kişiyi öldüren zanlılar, husumetli oldukları ailenin tüm fertlerini öldürmeyi planlamışlar 11'inci kattaki evinin penceresini silerken düşen kadın öldü