Bombacı Hala Dışarıda - Son Dakika

Bombacı Hala Dışarıda

05.09.2015 15:08
Bombacı Hala Dışarıda, System.String[]

1 Eylül'de yakalanan Yusufu Mieraili'nin 'sarı tişörtlü' olarak anılan Bangkok bombacısı olmadığı ortaya çıktı.

1 Eylül'de yakalanan Yusufu Mieraili'nin 'sarı tişörtlü' olarak anılan Bangkok bombacısı olmadığı ortaya çıktı.

Yapılan DNA testleri sonucunda Mieraili'nin patlama anında olay yerinde olduğu ve bomba yapımında kullanılan malzemelerle birlikte odalardan birindeki bir tırnak makasında parmak izlerine rastlandı. Ancak parmak izleri bombacının parmak izleri ile uyuşmuyor.

Tayland polisi Bangkok bombacısına ulaşmak için ilk yaptığı takipte sahte Türk pasaportu taşıyan ve o pasaporttaki ismiyle Adem Karadağ'ı yakaladı. Hala milliyeti belirlenemeyen zanlının bombalı saldırılarla yakın bağlantısı olduğu açıklanmıştı. 1 Eylül'de Kamboçya sınırında yakalanan Mieraili'nin asıl bombacı olduğu duyurulmuştu ancak DNA testleri Bangkok bombacısının hala dışarıda olduğunu teyit etti.

Üzerinden sahte Türk pasaportu çıkan ve adının Adem Karadağ olduğu öne sürülen kişi ise bugün tutuklandı.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bombacı Hala Dışarıda - Son Dakika


Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu