Bombacı Hala Dışarıda - Son Dakika

Bombacı Hala Dışarıda

05.09.2015 15:08
Bombacı Hala Dışarıda, System.String[]

1 Eylül'de yakalanan Yusufu Mieraili'nin 'sarı tişörtlü' olarak anılan Bangkok bombacısı olmadığı ortaya çıktı.

1 Eylül'de yakalanan Yusufu Mieraili'nin 'sarı tişörtlü' olarak anılan Bangkok bombacısı olmadığı ortaya çıktı.

Yapılan DNA testleri sonucunda Mieraili'nin patlama anında olay yerinde olduğu ve bomba yapımında kullanılan malzemelerle birlikte odalardan birindeki bir tırnak makasında parmak izlerine rastlandı. Ancak parmak izleri bombacının parmak izleri ile uyuşmuyor.

Tayland polisi Bangkok bombacısına ulaşmak için ilk yaptığı takipte sahte Türk pasaportu taşıyan ve o pasaporttaki ismiyle Adem Karadağ'ı yakaladı. Hala milliyeti belirlenemeyen zanlının bombalı saldırılarla yakın bağlantısı olduğu açıklanmıştı. 1 Eylül'de Kamboçya sınırında yakalanan Mieraili'nin asıl bombacı olduğu duyurulmuştu ancak DNA testleri Bangkok bombacısının hala dışarıda olduğunu teyit etti.

Üzerinden sahte Türk pasaportu çıkan ve adının Adem Karadağ olduğu öne sürülen kişi ise bugün tutuklandı.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bombacı Hala Dışarıda - Son Dakika


Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Paşinyan'ın PKK yandaşları ile omuz omuza halay çektiği görüntüler yeniden gündemde!