"Borç Harç" Filmi Oyuncuları Başkentli Sevenleri ile Buluştu - Son Dakika

"Borç Harç" Filmi Oyuncuları Başkentli Sevenleri ile Buluştu

30.01.2019 11:31

Borç Harç filmi oyuncuları ANKAmall Cinemaximum'da filmi hayranları ile birlikte izledi.

Salonu hıncahınç dolduran seyircilere ''Bugün Ankara'dayız, sizinle olmak çok güzel'' diye seslenen Uğur, hayranlarına film hakkında bilgi verdi.

Esprili konuşmaları ve samimi tavırlarıyla hayranlarından büyük alkış alan Uğur ve film ekibi filmi seyircilerle birlikte izledi. ''Okuldan çıkıp geldiğim ANKAmall'da kendi filmimi sizlerle beraber izleyeceğim, çok heyecanlıyım'' diyen Uğur, filmin ardından hayranlarıyla sarılıp bol bol fotoğraf çektirdi.

 Borç Harç Filmi Oyuncuları Başkentli Sevenleri ile Buluştu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Borç Harç' Filmi Oyuncuları Başkentli Sevenleri ile Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çocukları ve torunlarını görmek için düzenlediği doğum günü partisi yaşlı adamın sonu oldu Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Vatandaşa "Ekonomiyi kim daha iyi yönetir?" diye soruldu, Erdoğan açık ara fark attı