Son Dakika Haberleri: Boşandıktan Sonra Teknede Bir Araya Gelen Mustafa Sandal ve Emina Jahovıc, Tartıştı

Boşandıktan Sonra Teknede Bir Araya Gelen Mustafa Sandal ve Emina Jahovıc, Tartıştı

4 gün önce

10 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandıran Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, bir araya geldikleri lüks teknede tartıştı.

Habertürk muhabiri Onur Aydın'ın haberine göre, Popçu Mustafa Sandal ve boşandığı Sırbistan'lı eşi Emine Jahovic, yollarını ayırdıktan sonra ilk kez bir araya geldi. 10 yıllık evlilikleri anlaşmalı boşanma olarak biten ikili, önceki gün Bozburun'da demirli lüks teknelerinde bir araya geldi. Sabahın erken saatlerinde tekneye ayrı ayrı gelen ikilinin, gergin konuşmaları ve hareketleri dikkat çekti.

MUSTAFA'YI GÖRÜNCE SİNİRLENDİ

Teknenin üst kısmına oturan ve elinden telefonunu bir an olsun düşürmeyen Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın yanına gelmesi ile iyice gerildi. Bir anda yerinden kalkan ve sinirlerine hakim olamayıp el hareketleri yapan Jahovic, adeta eski eşini tehdit etti.

TELEFONU ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ

Gerginlikten hemen sonra teknenin en ön kısmına giden ve yalnız başına güneşlenmeye başlayan Emina'nın, telefonu ile sürekli oynaması ve görüntülü konuşma yapması dikkat çekti.

Emina Jahovic'ten Boşanan Mustafa Sandal, Arkadaşlarıyla Eğlenmeye Gitti

Mustafa Sandal'dan Geçtiğimiz Ay Boşanan Emina Sandal, İşadamı Saadettin Saran ile Aşk Yaşıyor

Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın 10 Yıllık Evlilikleri 15 Dakikada Bitti

15 Milyonluk Evini Eşine Bırakan Mustafa Sandal ile Annesinin Arası Açıldı


YORUMLAR (58)
Tüm yorumlar için tıklayınız


İbrahim Tatlıses, Bağlandığı Canlı Yayında Sekizinci Çocuğu İstediğini Söyledi Teknoloji Devi Samsung, 39 Milyar Dolar Değer Kaybetti!

Eski Model Ebru Şancı, Bayramda Uygulanacak Toplu Taşıma Ücreti İndirimini Beğenmedi Demet Akalın "Atarlı Şarkılar Midemi Bulandırıyor" Diyen Sertab Erener'e Canlı Yayında Cevap Verdi