Bridget Jones Geri Döndü - Son Dakika

Bridget Jones Geri Döndü

13.02.2014 13:53
Bridget Jones Geri Döndü, System.String[]

Bridget Jones bu Sevgililer Günü'nde bekâr kızların Spotify çalma listesini paylaşıyor.

Bridget Jones geri döndü. Dünyanın en ünlü "müzmin bekârı" Bridget Jones 21. yüzyıla girdi ve Spotify'a katıldı. Her zamanki tarzıyla Bridget, bekâr kızların Sevgililer Günü çalma listesini dünyayla paylaşmak üzere Spotify'ı kullanmaya karar verdi.

Helen Fielding'in yazdığı serinin son kitabı Mad About The Boy'da yine bekâr Bridget, günlüğe yazmak yerine tweet atmayı tercih ediyor. Sevgililer Günü'nün hemen öncesinde de kendi gibi bekâr kızları kurtarmak üzere Spotify'a katılıyor.

Bridget Jones Mad About The Boy çalma listesi, kırık kalpleri yatıştırmaya ve güçlü, bağımsız kadını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

Çalma listesinde Queen'den Play the Game ve Chaka Khan'dan I'm Every Woman gibi kıpır kıpır klasiklerin yanı sıra The Weather Girls'ün It's Raining Men şarkısı gibi Bay Darcy ile Daniel Cleaver'lı günleri hatırlatan şarkılar da yer alıyor. Bu çalma listesi, Sevgililer Günü'nde "erkeklerin arkasından ağlamak yerine özgüvenli olup buz kraliçesini" oynamak için en ideal çalma listesi.[1]

1. Mad About the Boy - Dinah Washington
2. Littlest Things - Lily Allen
3. All By Myself - Celine Dion
4. I Will Survive - Gloria Gaynor
5. Sister Rosetta Goes Before US - Alison Krauss and Robert Plant
6. Play the Game - Queen
7. I Want that Man - Debbie Harry
8. Crazy For You - Madonna
9. You Know I'm No Good - Amy Winehouse
10. I'm Every Woman - Chaka Khan
11. Killer Queen - Queen
12. Don't Get Me Wrong - Pretenders
13. Eternal Flame - the Bangles.
14. Could It Be Magic - Donna Summer
15. Will You Still Love Me Tomorrow? Carole King
16. I Don't Wanna Lose You - Tina Turner
17. Respect - Aretha Franklin
18. The Wind - Cat Stevens
19. Skyfall - Adele
20. It's Raining Men.- The Weather Girls
21. Have You Met Miss Jones - Robbie Williams

Helen Fielding'in görüşleri ise şöyle: "Her şey ne kadar hızla değişiyor. İlk Bridget Jones'u yazdığımda sadece karışık kasetler vardı. Mad About the Boy'da 21. Yüzyılın Bridget'i Twitter ve mesajlaşmayla ilgileniyor. Spotify, Bridgetvari yalnız ve sarhoş dans edilen geceler için yapılmış sanki. Unutulmaması gereken tek önemli şey, bunları yaparken mesaj göndermemek. Mad About The Boy Spotify çalma listesi, Sevgililer Günü'nü tek başına bir şişe votka eşliğinde geçiren bütün Bridget Jones'lar için."

Bridget Jones Geri Döndü

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Bridget Jones Geri Döndü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek