Bu ikili Kaçmaz! - Son Dakika

Bu ikili Kaçmaz!

07.07.2014 09:39
Bu ikili Kaçmaz!

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 'Aşık Veysel Sanat Günleri' kapsamında İzmir'deki sevenleriyle buluşacak. Bornova Açık Hava'daki ücretsiz konser 9 Temmuz'da.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Aşık Veysel Sanat Günleri'nde sahne sırası Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu'nun. İkili, yaz akşamlarında birbirinden değerli sanatçı ve grupları İzmirlilerle buluşturan sanat etkinliği kapsamında, Bornova Rekreasyon Alanı'ndaki Aşık Veysel Amfi Tiyatrosu'nda 9 Temmuz 2014 Çarşamba akşamı saat 21.00'de sevenleriyle buluşacak. Ücretsiz konsere tüm sanatseverler davetli.

Büyük ilgi görüyor

Bornova Rekreasyon Alanı'ndaki 5 bin kişilik Aşık Veysel Amfi Tiyatrosu'nda düzenlenen sanat günleri, her yaştan İzmirliyi birbirinden değerli sanatçılarla bir araya getiriyor. Haziran ayında, sevilen sanatçı Şükriye Tutkun'la başlayan ve büyük ilgi gören konser dizisinde Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu'ndan sonra 16 Temmuz'da Grup Abdal, 23 Temmuz'da ise Hasan Yükselir sahneye çıkacak. 6 Ağustos'taki konserde Grup Karmate kulakların pasını silecek. 13 Ağustos'ta Makbule Kaya, 20 Ağustos'ta ise Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan ve İsmail Tunçbilek'ten oluşan Taksim Trio'un renklendireceği konser programına 27 Ağustos'a Efkan Şeşen konuk olacak. Aşık Veysel Sanat Günleri kapsamında 3 Eylül'de Servet Kocakaya hayranlarıyla buluşurken, kapanış konserini ise 17 Eylül'de Erdal Erzincan ile Kayhan Kalhor birlikte verecek.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bu ikili Kaçmaz! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement