Bu Kumaşlar Mis Gibi Kokuyor - Son Dakika
Güncel

Bu Kumaşlar Mis Gibi Kokuyor

Bu Kumaşlar Mis Gibi Kokuyor

Yenilikçi akıllı kumaşlarıyla dikkat çeken yılların markası İpekiş, hareket edildikçe gün boyu hoş kokular yayan Bioperfume akıllı kumaşı tüketicilerin beğenisine sunuyor.

03.01.2012 16:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yenilikçi Cumhuriyet markası İpekiş, Kumaşın 7 Harikası konseptli akıllı kumaş koleksiyonu kapsamında etrafa mis gibi koku yaymanızı sağlayan Bioperfume'ü sunuyor. Bioperfume akıllı kumaşıyla dikilen giysiler, gün boyu hoş bir koku yayıyor.

Sigara ve yağ gibi istenmeyen kokuları uzaklaştırırken içeriğindeki Aloe Vera, deniz yosunu ve E vitamini ile cildin sağlıklı görünmesini de sağlıyor. Sakinleştirici etkiye sahip kumaş, ferah ve enerjik de hissettiriyor.

İpekiş Bioperfume'de parfümlü mikrokapsül teknolojisini kullanıyor!

Rudolf-Duraner ile Celessence Technologies'in sunduğu teknolojinin yüzde 100 yün kumaşa uygulanmasıyla ortaya çıkan Bioperfume, içerisinde parfüm yerleştirilmiş sınırsız sayıda mikrokapsül barındırıyor ve hareket halindeyken patlayan kapsüllerin aktive olmasıyla etrafa hoş koku yayılıyor.

Versace, Armani, Christian Dior gibi dünya devi moda markalarına üretim yapan, İpekiş'in Kumaşın 7 Harikası konseptindeki akıllı kumaş koleksiyonunda gün boyu hoş koku yayan parfüm kokulu Bioperfume'ün yanı sıra maksimum hareket kabiliyeti ve dayanıklılık sağlayan Woolstretch, su ve leke tutmayan Bionic Finish, antibakteriyel Silverplus, zayıflamaya yardımcı Slimming, polen itici Zeropolen, koyu renklerde yakıcı güneşe rağmen serin tutan ve UV etkisini azaltan Cooldark kumaşları bulunuyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bu Kumaşlar Mis Gibi Kokuyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement