Bu Züğürler Şahane! - Son Dakika

Bu Züğürler Şahane!

16.05.2011 14:22
Bu Züğürler Şahane!, System.String[]

Jacques Deval'ın oyunu Şahane Züğürtler adlı oyunu Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahnelendi.

Nursel Ergin ve Tuncay Tarhan'ın başrollerini paylaştıkları oyun; Bolşevik Devrimin'den sonra Finlandiya'ya oradan da Paris'e kaçan Düşes Titiana Petrovna ve Prens Kuratief'in komik maceralarını komik bir dille sahneye taşıdı.

Paris'de parasız bir şekilde yaşayan düşes ve eşi, aslında devrim sırasında Çar'ın emanet ettiği 4 milyar değerinde altının kullanım hakkına sahiptirler. Buna rağmen fakirlik çekerlerken kalmış oldukları pansiyonun bakıcısından hizmetçilik ve uşaklık yapmak için adreste işe başlarlar. Fakat çalışmaya başladıkları ev saklamak istedikleri geçmişlerini ortaya çıkarırken gelecekleri ile ilgili kararlarını da almalarını sağlar.

Bu Züğürler Şahane!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bu Züğürler Şahane! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir, 3-0 öne geçtiği maçta Denizlispor ile 3-3 berabere kaldı Ünlü şarkıcı Zeynep Mansur, hava durumu sunucusu oldu Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı Uçuş sırasında müstehcen fotoğraflarını paylaşan hostes, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi FETÖ'nün sözde imamının evindeki taburenin altından 40 bin dolar çıktı