Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu - Son Dakika

Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu

25.09.2018 10:30
Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu, System.String[]

ADANA 25'inci Film Festivali kapsamında Umut Kırca'nın yönettiği, başrollerini Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Seçkin Özdemir ve Seren Şirince'nin üstlendiği 'Bücür' filmini izleyiciye gösterimine sunuldu.

ADANA 25'inci Film Festivali kapsamında Umut Kırca'nın yönettiği, başrollerini Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Seçkin Özdemir ve Seren Şirince'nin üstlendiği 'Bücür' filmini izleyiciye gösterimine sunuldu.

Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği film gösterimine yönetmen Umut Kırca'nın yanı sıra oyuncular Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Hamdi Kahraman, Ali Rıza Tanyeli katıldı. Film gösteriminden sonra izleyicilerin sorularını yanıtlayan ekip, Adana halkının filme olan ilgisinden dolayı teşekkür etti. Özellikle çocuklar Berat Efe Parlak ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Kırca, Adana'nın Türk Sineması için çok ayrı bir yeri olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirtti.

'İDOLÜM CEM YILMAZ'

Filmin başrol oyuncularından Berat Efe Parlak, Adana'da olmaktan büyük mutluluk ve heyacan duyduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Burada olmak ve festivaldeki bir filmde oynamış olmak çok güzel bir duygu. Oyunculuğu çok seviyorum ve ileride idolüm olan Cem Yılmaz gibi kendi filmimi çekmek ayrıca oyunculuğa devam etmek istiyorum. Bu sene de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'ne başladım. Umarım bir gün onun gibi bir sanatçı olabilirim."

- Adana

Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu
Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu
Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu
Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu
Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu

Kaynak: DHA

Son Dakika Kültür Sanat Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular