Burberry Prorsum İlkbahar Yaz 2012 Erkek Koleksiyonu - Son Dakika
Güncel

Burberry Prorsum İlkbahar Yaz 2012 Erkek Koleksiyonu

2012 İlkbahar/Yaz sezonunda toprak ve güneş renklerinin iddiasını koleksiyonuna katan Burberry modaya yön vermeye devam ediyor.

02.01.2012 18:12
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Markanın klasikleşen renkleri bej, kahverengi, camel, siyah ve haki renklerini taşırken, her sezon farklı bir detaya ev sahipliği yapmaya devam ediyor .

Tarzını cesurca ortaya koymaktan çekinmeyen erkekler için özel koleksiyonlar hazırlamaya devam eden Burberry, yeni sezon ürünlerinde kıyafetlerin yanı sıra aksesuarları ile de göz dolduruyor.

Birçok ünlünün ve modayı yakından takip eden erkeklerin tercihi Burberry, triko, pantolon, şapka, çanta ve diğer sevdiğimiz ürünleriyle yeni sezonda da sizleri mağazalarına bekliyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Burberry Prorsum İlkbahar Yaz 2012 Erkek Koleksiyonu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Sera Yatırım Günleri Afyonkarahisar'da düzenlendi
  21:19 Sera Yatırım Günleri Afyonkarahisar'da düzenlendi

  Sera Konstrüksiyon, Donanım ve Ekipman Üreticileri ve İhracatçıları Derneği (SERKONDER) tarafından Afyonkarahisar'da düzenlenen 'Sera Yatırım Günleri' etkinliği sona erdi. Üç gün süren etkinlikte seracılık üzerine paneller yapıldı ve yatırımcılar sektörde faaliyet gösteren firmaların stantlarını ziyaret etti. SERKONDER Başkanı Cengiz Yaylalı, etkinliğin başarılı geçtiğini belirterek, Türkiye'de seracılığa büyük yatırımlar yapılması gerektiğini vurguladı.

 • Düzce'de iş makinesinin motoruna sıkışan porsuk kurtarıldı
  21:17 Düzce'de iş makinesinin motoruna sıkışan porsuk kurtarıldı

  Düzce'nin Çilimli ilçesinde bir fabrikaya ait iş makinesinin motor bölümünde sıkışan porsuk, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı. Porsuk tedavi edildikten sonra doğaya salındı.

 • Muş'ta 80 Küçükbaş Hayvan Telef Oldu
  21:14 Muş'ta 80 Küçükbaş Hayvan Telef Oldu

  Muş'un Kıyıbaşı köyünde besicilik yapan Mehmet Aydoğdu'ya ait 80 küçükbaş hayvanın bilinmeyen bir sebepten dolayı telef olduğu bildirildi. Telef olan hayvanların yavruları ise köylülerin topladığı süt ile besleniyor. Olayın ardından Muş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı ve önlemler alınması için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Antalya Diplomasi Forumu 2024
  21:13 Antalya Diplomasi Forumu 2024

  Antalya Diplomasi Forumu'nda liderler panelinde uluslararası sisteme azalan güven nedeniyle kutuplaşan dünya için diyalog ve diplomasinin önemi vurgulandı. Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev, Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani ve Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud'un katıldığı panelde, liderler diyalogun önemini vurgulayarak, krizlerin aşılmasında diplomasinin rolünü tartıştılar.

 • CHP'nin 1 Mart tezkeresinin reddedilmesi TBMM'de görüşüldü
  21:11 CHP'nin 1 Mart tezkeresinin reddedilmesi TBMM'de görüşüldü

  CHP'nin 1 Mart tezkeresinin TBMM'de reddedilmesinin ekonomik, sosyal ve siyasal sonuçlarının araştırılması amacıyla verdiği Meclis araştırması önergesinin diğer önergelerin önüne alınarak görüşülmesi için TBMM Genel Kurulu'na verdiği grup önerisi AKP ve MHP milletvekillerinin oylarıyla reddedildi.

 • Bosna Hersek Devlet Başkanı, AB'ye katılım müzakerelerinin başlatılmasında iyimser
  21:11 Bosna Hersek Devlet Başkanı, AB'ye katılım müzakerelerinin başlatılmasında iyimser

  Bosna Hersek Devlet Başkanı ve Hırvat Üyesi Zeljko Komsic, ülkesinin Avrupa Birliği'ne (AB) katılım müzakerelerinin başlatılması konusunda iyimser olduğunu belirtti. Komsic, Bosna Hersek'in AB'ye katılım müzakerelerinin başlaması konusunda umutlu olduğunu ve AB ile müzakerelerin başlaması kararının olumlu olmasını sağlayacak bir anlaşmaya varılacağını düşündüğünü ifade etti. Ayrıca, Bosna Hersek'in Avrupa'ya ait olduğunu ve AB ve NATO üyeliklerinin bu aidiyetin bir parçası olduğunu vurguladı. Bosna Hersek Devlet Başkanı Komsic'in yanı sıra diğer üyeler de AB ve NATO üyeliği konusunda olumlu bir yaklaşım sergiledi.

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: Türkiye'de Demokrasinin Standartlarını Yükseltmeye Devam Edeceğiz
  21:10 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: Türkiye'de Demokrasinin Standartlarını Yükseltmeye Devam Edeceğiz

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu'nun Hanönü ve Taşköprü ilçelerinde AK Parti seçim ofislerinin açılış törenlerine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Konuşmasında, Türkiye'de demokrasinin standartlarını yükselttiklerini ve bundan sonra da yine demokrasinin standardını yükseltmeye devam edeceklerini belirtti. Ayrıca, ekonomik toparlanma ve vatandaşların refahının artması için çalıştıklarını vurguladı.

 • Düzce'de köpeklerin saldırısından kurtarılan karaca yavrusu yetkililere teslim edildi
  21:10 Düzce'de köpeklerin saldırısından kurtarılan karaca yavrusu yetkililere teslim edildi

  Düzce'nin Yığılca ilçesinde yaşayan Yılmaz Kanat, evinin önünde koşan karaca yavrusuna köpeklerin saldırdığını fark ederek onu kurtardı. Karaca yavrusu, Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.


Advertisement