Son Dakika Haberleri: Ulaşıma Yapılan Zamma Belediye Başkanı Engeli! Yüzde 14,5 Zam Geri Alındı

Ulaşıma Yapılan Zamma Belediye Başkanı Engeli! Yüzde 14,5 Zam Geri Alındı

6 ay önce

Bursa'nın İnegöl ilçesinde şehir içi ulaşımı sağlayan halk otobüslerinin fiyatlarına yapılan zamma Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş el koydu. Sehir içi ulaşıma yapılan yüzde 14,5 zam geri alındı.

Ulaşıma Yapılan Zamma Belediye Başkanı Engeli! Yüzde 14,5 Zam Geri Alındı, System.String[]

Bursa'nın İnegöl ilçesinde şehir içi ulaşımı sağlayan halk otobüslerinin fiyatlarına yapılan zamma Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş el koydu.

BELEDİYE BAŞKANI ZAMMA EL KOYDU

Bursa'nın İnegöl ilçesinde dün itibariyle zamlı tarifeyle hareket eden otobüslerdeki fiyatlar, tam 2.40 TL'den 2.75 TL, öğrenci 1.50 TL'den 1.65 TL oldu. Tepki çeken bu zamma Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş el koydu.

YÜZDE 14,5 ZAM GERİ ALINDI

Aktaş, sosyal medyada yaptığı açıklamada, "Bursa'mızda hemen her konuda indirimler yaptığımız bir dönemde İnegöl şehiriçi ulaşıma Ukome tarafından (katılamadığım toplantıda) yapılan yüzde 14,5 zam geri alınmıştır. Gerekli düzenleme yapılacak ve yarın sabahtan itibaren eski fiyat geçerli olacaktır" ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 16.11.2018 09:57 Kaynak: İHAŞevket Çoruh, İmamoğlu'nun Mazbatasını Aldıktan Sonra Paylaştığı Video ile Çok Konuşuldu CNN Türk Canlı Yayınındaki Ekrem İmamoğlu Hatası Sosyal Medyayı Salladı! Kahkaha Atmasıyla Gündeme Gelen Buket Aydın, Bu Kez de "İBB Başkanı" İfadesini Kullanmamasıyla Tepki Çekti!