Bursa Otoshow 2018' Kapılarını Açtı - Son Dakika

Bursa Otoshow 2018' Kapılarını Açtı

2 yıl önce

Bursa Otoshow 2018 Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bursa Otoshow 2018' Kapılarını Açtı, System.String[]

Bursa Otoshow 2018 Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda 75 binek ve ticari araç sergileniyor.


Türkiye'de üretilen araç modellerinin yüzde 60'tan fazlasının üretildiği 'otomotiv sektörünün kalbiö olan Bursa'da düzenlenen Bursa Otoshow Fuarı, bugün Bursa Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Yıldız, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Muhsin Koçaslan ve Haşim Kılıç, Otomotiv Distribütörleri Derneği Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce, Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Bursa protokolü ve basın mensuplarının yer aldığı kurdele kesim töreni ile Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı.


75 BİNEK VE TİCARİ ARAÇ SERGİLENİYOR


Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan ERSÖZLÜ '10 yıldır düzenlediğimiz Bursa Otoshow Fuarı'nda, yerli üreticilerin ağırlıklı katılımı ile birbirinden şık standlarda sergilenen son model araçlar görücüye çıktı. 6 gün boyunca firmaların fuara özel sunduğu fiyatlar ve cazip kampanyalar ile renkli bir ortamda geçecek fuarda 68 Bin TL'den 700 Bin TL'ye her bütçeye hitap eden 75 adet binek ve ticari araç, salon 2 ve 4'te sergileniyor. 13 Mayıs Pazar günü saat 21.00'e kadar ziyaret edilebilecek fuara tüm halkımızı bekliyoruzö dedi.


Bursa Otoshow 2018 Fuarı2nda dünyaca ünlü markaların otomobillerinin yanı sıra SUV, 4x4, pick-up firmaları, ticari araç firmaları ve fuaye alanında ise oto aksesuar firmaları da bulunuyor.


Otomobil severlerin karar verme süreçlerine önemli katkılarda bulunacak, 6 gün boyunca renkli bir atmosferde geçecek olan fuarda; dans şovları, çocuk oyun alanı ve bayanlara özel güzellik uygulamaları da yer alıyor. Ayrıca nostalji havası yaşatan klasik otomobiller ve doğa tutkunları için birbirinden ilginç off - road araçlar da sergileniyor.

Bursa Otoshow 2018' Kapılarını Açtı

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2018 05:03 Kaynak: DHASon Dakika

Aç kurtların çoban bekçi köpeğini parçaladığı anlar kamerada
Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu Lampard açıkladı! Fenerbahçe'de Victor Moses, takımdan ayrılıyor

Son Dakika Haberleri