Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı

28.11.2020 19:06

Pandemiye rağmen katıldığı ev partisi ile gündeme gelen sunucu Buse İskenderoğlu koronavirüse yakalandı. İskenderoğlu, ev partilerine katılan kişilerin koronavirüsün yayılmasına neden olduğu değerlendirmesine "Abartıldığı kadar bir şey yok" yanıtını vermiş ve bu açıklaması nedeniyle eleştirilmişti.

Pandemi sürecinde yalı partilerine katıldığı haberleriyle sık sık gündeme gelen Buse İskenderoğlu, sonunda koronavirüse yakalandı.

PROGRAMLARI SUNUCUSUZ ÇEKİLECEK

İskenderoğlu'nun test sonucunun ardından, "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" programlarının sunucusuz çekilmesi kararı alındı.

"ABARTILDIĞI KADAR BİR ŞEY YOK"

Geçtiğimiz haftalarda Survivor yarışmacısı Yiğit Marcus Aral'ın doğum günü için manken Şevval Şahin tarafından düzenlenen parti sonrası katılan bazı kişilerde koronavirüs çıkmıştı. Partiye katılanlar arasında yer alan manken Buse İskenderoğlu ise gelen eleştirilerin ardından, "Abartıldığı kadar bir şey yok. Partide yazılanları gördünüz birkaç kişide çıktı. Ben de test yaptırdım ve negatif çıktı. Çok şükür bir şey yok" demişti.

Ev partilerine katılarak 'Abartmayın' diyen sunucu Buse İskenderoğlu koronavirüse yakalandı
Ev partilerine katılarak 'Abartmayın' diyen sunucu Buse İskenderoğlu koronavirüse yakalandı
Ev partilerine katılarak 'Abartmayın' diyen sunucu Buse İskenderoğlu koronavirüse yakalandı

Partilere katılıp Abartmayın diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Partilere katılıp 'Abartmayın' diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Siyasette "Militan" tartışması büyüyor! Erdoğan böyle seslendi: Herkes dava açsın "Sözleşme uzatacak mısın?" sorusuna Aboubakar'dan net yanıt: Menajerim kulüple görüşecek Kılıçdaroğlu'nun kürsüdeki öfkeli haliyle ilgili iddia: CHP'den kopuşları engellemeyi ve kararsızları yanında toplamayı hedefliyor Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti Mahalleye dehşeti yaşatan genç kadın, yoldan geçen vatandaşa bıçakla böyle saldırdı Bakanlık tek tek denetleyip cezalarını kesti! İşte fırsatçıların en fazla fahiş fiyat artışı yaptığı ürünler