Büyükşehir Belediyesinden Gesi Kavşağı'nda kapsamlı çalışma - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesinden Gesi Kavşağı'nda kapsamlı çalışma

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gesi Kavşağı'nın çok daha fonksiyonel hale gelmesi için başlatılan ve sinyalizasyonu da kapsayan çalışmaları inceledi.

Büyükşehir Belediyesinden Gesi Kavşağı'nda kapsamlı çalışma, System.String[]

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gesi Kavşağı'nın çok daha fonksiyonel hale gelmesi için başlatılan ve sinyalizasyonu da kapsayan çalışmaları inceledi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını süresince ulaşım konusunda gerek altyapı ve yol gerekse sinyalizasyon çalışmalarını hızlandırdı.

Gesi Kavşağı'nda yapılan ışık düzenlemesini inceleyen Büyükkılıç, kavşakta trafik ışıkları ve kavşak düzenlemesini yeniden gözden geçirmek suretiyle sıkıntıyı en aza indireceklerini ifade etti.

Burada vatandaşların kavşakta gereksiz yere beklemeden daha süratli geçmesi için çalışma yapıldığını belirten Büyükkılıç, "Alt yapı ve ışıkların düzenlemesiyle vatandaşlarımızı bayram sonrası rahatlıkla bu kavşaktan istifade edecek konuma getireceğiz. Şehrimize hayırlı olsun diyoruz. Kayserili hemşehrilerimiz siz evde kalın yeter ki, biz size daha konforlu daha yaşanabilir bir şehir bırakmak için çalışmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.


Son Dakika

Acun Ilıcalı, uyarılarına gülerek karşılık veren Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti Acun Ilıcalı, doğum gününü kendisinden 30 yaş küçük olan sevgilisiyle kutladı 2 ay sonra ekrana dönen Müge Anlı'nın stüdyosuna mesafeli sarılma sistemi kuruldu Amuda kalkıp spor hareketleri yapan Çağla Şıkel, kusursuz vücuduyla göz kamaştırdı Kenan Doğulu'nun yeni yaşını "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Seviyor musun sövüyor musun belli değil Ünlü modelden, ABD'yi savaş alanına çeviren eylemcilere rekor bağış Cesur paylaşımların kraliçesi, file çorabıyla iç çamaşırsız poz verdi Gardırop Fuat sorusu yarışmacıya 3 joker hakkını birden kullandırttı Büşra Pekin, Şafak Sezer'in "Bir daha filmimde oynatmam" sözlerine cevap verdi 56'lık Hülya, sporcu sütyeniyle ayna karşısında poz verdi Naomi Campbell, metroda çıplak pozlar verdi Gülben Ergen'den Emre Kara'ya samimi itiraf: TEDx konuşması hayatımın en zorlu işiydi İlişkilerinde kriz yaşayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, birlikte yaşadıkları evi terk etti Esat Yontunç, 33 yıllık dostu Acun Ilıcalı'ya doğum günü sürprizi yaptı Şeyma Subaşı koronavirüs nedeniyle aylardır ayrı kaldığı kızı Melisa'ya kavuştu