Son Dakika Haberleri: Büyükşehir'den Kadınlara Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Büyükşehir'den Kadınlara Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

9 ay önce

Büyükşehir Belediyesi, Eşitlik Birimi kadınlara yönelik düzenlediği çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir'den Kadınlara Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, System.String[]

Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi'nde gerçekleştirilecek ve 4 hafta sürecek olan"Kadınlara Yaratıcı Yazarlık Atölyesi" çalışmalarına başladı. Atölye çalışması ile kadınların yeteneklerini keşfetmesi ve yaratıcı yazma tekniklerini öğrenmesi amaçlanıyor. Nilay Yılmaz'ın eğitmen olarak katıldığı atölye çalışmalarında katılımcılar,farklı duyu ve gözlemlerini yaratıcı düşünceleri ile birleştirme, kendilerini rahatlıkla ifade etme becerisi kazanıyor.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri kadınlara yönelik düzenlenen atölye çalışmalarının yoğun ilgi gördüğünü ifade ederek, tüm orijinal fikirlere açık olduklarını ve gelen talepler doğrultusunda kadını güçlendirecek çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Haber Yayın Tarihi: 06.11.2018 04:55 Kaynak: Bültenler"Olay saatinde cinsel ilişki yaşıyordum" diyen caninin yalanı ortaya çıktı! Müebbet hapisle yargılanacak FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı