Canan Kaftancıoğlu'nun Twitter hesabı askıya alındı - Son Dakika

Canan Kaftancıoğlu'nun Twitter hesabı askıya alındı

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Twitter hesabı askıya alındı. Twitter'dan yapılan uyarıda, "Bu hesap kısıtlandı. Bu hesapta olağan dışı etkinlikler tespit ettiğimiz için bu uyarıyı alıyorsun" ifadesi yer aldı.

CPH İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'nun kişisel Twitter hesabının kısıtlandığı görüldü. Twitter'dan yapılan uyarıda, "Bu hesapta olağan dışı etkinlikler tespit ettiğimiz için bu uyarıyı alıyorsun" ifadesi yer aldı.

Kısıtlanan Twitter hesaplarında kullanıcılara şu mesajla karşılaşıyor: "Twitter'da gezinmeyi sürdürebilirsiniz, ancak bu durumdayken yalnızca takipçilerinize Direkt Mesaj gönderebilirsiniz. Tweetleme, Retweetleme veya beğenme gibi işlemleri gerçekleştiremezsiniz ve geçmiş Tweetlerinizi yalnızca takipçileriniz görebilir.

Sınırlandırılmış durumdayken, geri sayımı başlatmadan önce bazı işlemleri tamamlamanızı isteyebiliriz. Bu işlemler, e-posta adresinizi onaylama, hesabınıza telefon numarası ekleme veya kurallarımızı ihlal eden Tweetleri kaldırmayı içerebilir."

Canan Kaftancıoğlu'nun Twitter hesabı askıya alındı

Son Dakika

Eleştirilerin odağındaki DSÖ'den geç gelen "açık alanlarda maske kullanılsın" önerisi İngiltere'de mide ilacı koronavirüs hastalarında iyileşme belirtisi gösterdi Son Dakika: Malatya'da meydana gelen 5 büyüklüğündeki depremde 20 ev ağır hasar gördü Libya'nın BM Daimi Temsilcisi Sunni, zafer ilan etti: Hafter'in macerası resmen sona erdi Bilim Kurulu'ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sokağa çıkma kısıtlamasını kaldırmasına ilk yorum Acemi askere zorbalık yapan usta askerler hakkında Bakan Akar'ın talimatıyla inceleme başlatıldı Rusya'dan, 8 savaş uçağı gönderdiği Hafter için itiraf! Türklerin gücünü kabullendiler Ankara-Sivas arasını 2 saate indirecek YHT hattı yıl sonunda hizmete açılacak 22'lik genç, aşkına karşılık vermeyen 2 çocuk annesini bıçaklayarak öldürdü Cuma namazında imam, hutbeyi kaydırağa çıkarak okudu Kasaptan 200 kilo et çalan hırsızlar, birbirlerini öperek kutladı AK Parti "Davutoğlu ve Babacan'ın partisi seçime giremeyecek" tartışmalarına noktayı koydu Kızı tarafından istediği ayakkabıyı almadığı için merdivenden itilen anne, şikayetçi olmadı Siirt'te PKK operasyonu nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi Irak'ta salgının başından bu yana bir günde görülen en yüksek vaka kaydedildi