Sağlık çalışanlarına şiddet bitmiyor! Çapa'da darbedilen hasta bakıcı ameliyata alındı - Son Dakika

Sağlık çalışanlarına şiddet bitmiyor! Çapa'da darbedilen hasta bakıcı ameliyata alındı

25.09.2020 14:10

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık çalışanlarına saldırı girişiminin üzerinden daha bir hafta geçmeden bu seferde İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde maske uyarısı yapan bir sağlık çalışanı darbedildi. Gözünden yaralanan çalışan ameliyata alındı.

Türkiye'deki koronavirüs salgını sürecinde canla başla çalışan sağlık çalışanları bir yandan da kendilerine uygulanan şiddetle mücadele etmek zorunda. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki olaydan sonra şimdi de İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir kişiyi maskesini doğru takması için uyaran sağlık çalışanı darbedildi. Gözünden yaralanan çalışan ameliyata alındı.

Olay sabah saatlerinde İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde meydana geldi. Sağlık çalışanı, maskesini doğru şekilde takmayan bir kişiye uyarıda bulundu. İddiaya göre, uyarıya sinirlenen kişi ile sağlık görevlisi arasında tartışma çıktı.

DARBETTİĞİ HASTA BAKICI AMELİYATA ALINDI

Tartışmanın büyümesi üzerine maske uyarısında bulunulan kişi, hasta bakıcı olduğu öğrenilen sağlık çalışanını darbetti. İhbar üzerine olay yerine polis sevk edildi. Şüpheli Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından polis merkezine götürüldü. Gözünden yaralanan sağlık çalışanının ameliyata alındığı öğrenildi.

Sağlık çalışanlarına şiddet bitmiyor! Çapa'da darbedilen hasta bakıcı ameliyata alındı

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Sağlık çalışanlarına şiddet bitmiyor! Çapa'da darbedilen hasta bakıcı ameliyata alındı - Son Dakika

YORUMLAR (11)
  • Serhat Kafkas: Çapa İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Polikliniği'nde sıra beklerken kulak misafiri oldum. Personel olduğunu söyleyen biri ''yumruk yedim'' dedi ve bana sıra gelene kadar içeri girip çıktı. Dışarı çıktığında gözünün biri bandajlanmıştı. Ne ameliyatı bence meslek dayanışması!!! Şiddete hayır!! Yalan yanlış beyana da Hayır!! Allah bildiği gibi yapsın..Bir yanlışı başka bir yanlışla mı düzeltecekler.. Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz İngiliz golcü Welbeck, F.Bahçe'nin 1,5 milyon liralık teklifini reddetti Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı