Son Dakika Haberleri: Kuzenini kurtarmak için çaya atlayan genç akıntıya kapılıp hayatını kaybetti

Kuzenini kurtarmak için çaya atlayan genç akıntıya kapılıp hayatını kaybetti

29 gün önce

Şırnak'ta çaya düşen kuzenini kurtarmak için suya atlayan genç akıntıya kapılıp boğularak hayatını kaybetti.

Şırnak'a bağlı Beytüşşebap ilçesinde, Habur Çayı'na düşen kuzeni Jehat Ecer'i (11) kurtarmak için suya giren Mustafa Ecer (20) akıntıya kapılıp, boğularak hayatını kaybetti. Jehat'ın arama çalışmaları ise sürüyor.

Olay, akşam saatlerinde Beytüşşebap ilçesinde meydana geldi. Arkadaşı Demhat Erer ile birlikte Habur Çayı kenarındaki ağaçtan dut toplarken, iddiaya göre dalın kırılmasıyla Jehat Ecer, suya düştü. Arkadaşının Habur Çayı'na düşmesiyle Demhat, çevredekilerden yardım istedi. Olayı gören Mustafa Ecer, kuzeni Jehat'ı kurtarmak için suya atladı. Ancak Mustafa Ecer de akıntıya kapıldı.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

İhbarla olay yerine AFAD, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. AFAD ekipleri Habur Çayı'nda arama-kurtarma çalışması başlattı. Yapılan çalışma sonucunda Mustafa Ecer'in cansız bedenine ulaşıldı. Sudan çıkarılan Ecer'in cansız bedeni, sağlık görevlilerince Beytüşşebap Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Mustafa Ecer (20)
Jehat Ecer'i (11)

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AFAD ekiplerinin Jehat Ecer'in bulunması için Habur Çayı'ndaki çalışmaları sürüyor.

Kuzenini kurtarmak için çaya atlayan genç akıntıya kapılıp hayatını kaybetti
Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 11:32 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Oyuncu İrem Sak'ın iç çamaşırsız fotoğrafına yorum ve beğeni yağdı 1 doların sırrı ilk kez Zonguldak'ta çözüldü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Suç duyurusunda bulunacağım