Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu - Son Dakika

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu

01.03.2019 12:46

Defne Samyeli'nin yıllar önce bir reklam filminde oynadığı ortaya çıktı. Samyeli'nin görüntülerini fark eden kişi ise bir süredir birlikte olduğu Cem Yılmaz.

Cem Yılmaz ile olan birlikteliği ile gündemden düşmeyen Defne Samyeli'nin yıllar önce oynadığı reklam filmi, Samyeli tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Samyeli'yi videoda fark eden kişi ise sevgilisi Cem Yılmaz oldu. Samyeli, sosyal medya hesabından videoyu paylaşarak Cem Yılmaz'a özel teşekkür etti.

"CEM YILMAZ'A ÖZEL TEŞEKKÜRLERİMLE"

Instagram hesabından Defne Samyeli, yıllar önce ağabeyi ile oynadığı atari reklamından bir kesit paylaşarak "Kameralarla haşır neşirliğin ilk yılları.. Bunda Sühan Samyeli (Ortada) ile biraz figüran gibiyiz ama havalı rollerimizin olduğu reklamlarımız da oldu. Bu videoyu ve 10-11 yaşındaki hallerimizi bir çırpıda bulup fark eden Cem Yılmaz'a özel teşekkürlerimle..." notunu düştü.

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu
Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak