Son Dakika Haberleri: CHP'den Balıkesir Manyas Belediye Başkan Adayı Tancan Barçın Kimdir?

CHP'den Balıkesir Manyas Belediye Başkan Adayı Tancan Barçın Kimdir?

12 ay önce

CHP, Balıkesir Manyas İlçesi Belediye Başkan adayı olarak mevcut belediye başkanı Tancan Barçın'ı seçti. Tancan Barçın kimdir?

CHP'den Balıkesir Manyas Belediye Başkan Adayı Tancan Barçın Kimdir?, System.String[]

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP'den, Balıkesir Manyas Belediye Başkan adayı Tancan Barçın oldu.

TANCAN BARÇIN KİMDİR?

Barçın, 25 Temmuz 1955 Manyas Boğazpınar mahallesinde dünyaya geldi. İlkokulu Boğazpınar İlkokulunda tamamlamasının ardından ortaokul ve liseyi Manyas'da bitirdi. 1987 yılında Ankara ÜniversitesiVeterinerlik Fakültesi'nden mezun olarak Manyas'ta 30 yıl boyunca Serbest Veteriner olarak görev yaptı.

İLK SUNİ TOHUMLAMAYI YAPAN VETERİNERLERDEN

Türkiye'de Serbest Veteriner Hekim olarak ilk suni tohumlamayı yapan veteriner hekimlerden biri olan Tancan Barçın, evli ve 1 çocuk sahibidir. 2014 yerel seçimleri öncesi CHP 4 adayından birisi oldu ve yapılan anket çalışmalarında listeden birinci çıkarak CHP Manyas İlçe Başkanlığı'nın da uygun görmesi ile birlikte belediye başkanlığına aday oldu. Yapılan yerel seçimler sonucunda Manyas Belediye başkanı oldu. Tancan Barçın, 2019 Yerel Seçimlerinde de CHP'den Balıkesir Manyas Belediye Başkan adayı oldu.

Haber Yayın Tarihi: 01.12.2018 10:25 Bombalı saldırı için Türkiye'ye gelen kadın terörist yakalandı
Bankaların yüksek komisyon ve masraf ücretlerine son! Artık Merkez Bankası belirleyecek Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar