CHP'den İstifa Eden Özkes, MHP'ye Göz Kırptı - Son Dakika

CHP'den İstifa Eden Özkes, MHP'ye Göz Kırptı

5 yıl önce

CHP'den istifa eden İhsan Özkes'in sosyal medya hesabından Devlet Bahçeli'nin sözlerini paylaşması "MHP'ye geçiyor" iddialarını güçlendirdi.

CHP'den İstifa Eden Özkes, MHP'ye Göz Kırptı, System.String[]

Geçtiğimiz günlerde ani bir kararla CHP'den istifa ettiğini açıklayan İhsan Özkes, sosyal medya hesabından ilginç bir açıklamada bulundu. Özkes'in bu açıklaması MHP'ye göz kırpma olarak algılandı.

"SAYIN BAHÇELİ'NİN..."

Twitter hesabından "İstifa nedenlerimden biri de kimi CHP'lilerin CHP'ye değil de HDP'ye çalışmasıdır." diyen Özkes, "Sayın Bahçeli'nin 'CHP, HDP özentili milletvekillerinin tahrikinden kurtulmaldır' sözü isabetlidir." dedi.

MHP'YE Mİ GEÇİYOR?

Özkes'in bu açıklamaları daha önce Ankara kulislerinde dillendirilen "MHP'ye mi geçiyor?" iddialarını güçlendirdi.

"BU KAFAYLA OLMAZ"

Özkes, geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesinden Habertürk'ten Balçiçek İlter'e verdiği röportajda da şu ifadeleri kullanmıştı: "Net söyleyeyim. CHP'de bir vitrin malzemesi ve bir mevsimlik işçi muamelesi gördük hepimiz. Günü kurtarmak için yapılan hamleler. Bu durum uzun soluklu olmaz, olmuyor zaten. Niye olmaz? Olsaydı ben olurdum zaten. Benim kadar kucaklayan, mücadele eden, uğraşan, taşın altına elini koyan, tahammül sınırlarını aşan konulara bile sabreden yoktur. Ben CHP'lilerle toplantılarda 'Kutlu doğum mesajı atmakla olmaz.' bu diye bağıran eski solcu kafasıyla mücadele ettim. O solculara solculuğu ben daha iyi anlatırım, orası ayrı... Ama bu kafayla olmaz."

CHP'den İstifa Eden Özkes, MHP'ye Göz Kırptı
Haber Yayın Tarihi: 30.07.2015 03:57 Son Dakika

45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Enkazdan sağ çıkarılan Meriç Dişli'nin sözleri, izleyenleri derinden etkiledi

Son Dakika Haberleri